2011 Birželio 10

A.Kupčinskas perrinktas Kauno konservatorių lyderiu

veidas.lt

BFL

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Kauno skyrių sueigai toliau vadovaus buvęs meras Andrius Kupčinskas.

Ketvirtadienio vakarą per ataskaitinę-rinkiminę konferenciją po slapto balsavimo paaiškėjo, kad už A. Kupčinską balsavo 239 delegatai. Jo varžovas Algimantas Kurlavičius gavo 51 balsą, pranešė TS-LKD.

A. Kupčinsko tekimu pirmininko pavaduotojais paskirti Paulius Gedvilas, Vygantas Gudėnas, Edita Gudišauskienė, Algimantas Kurlavičius, Gintarė Skaistė ir Remigijus Skilandis.

Kalbėdamas sueigoje A.Kupčinskas pareiškė, kad daugiausia mandatų per savivaldos rinkimus gavę Kauno konservatoriai neketina susitaikyti su buvimu opozicijoje.

“Neketiname susitaikyti, kad paskutinės nakties koalicija nustūmė mus į opoziciją. Tačiau net ir būdami joje dirbsime atsakingai stengdamiesi pateisinti mums pareikštą didžiausią pasitikėjimą mieste. Per būsimąją kadenciją bus labai svarbi aktyvi frakcijos miesto taryboje veikla”, – kalbėjo A. Kupčinskas.

TS-LKD Kauno skyrių sueiga – viena didžiausių Lietuvoje teritorinių TS-LKD organizacijų, narių skaičiumi nusileidžianti tik Vilniui. Sueiga dabar vienija apie 1740 narių.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...