2010 Lapkričio 16

A.Kubilius tyli apie galimus investuotojus į Visagino atominę elektrinę

veidas.lt

Premjeras nekomentuoja informacijos, kad investuotojai į planuojamą Visagino atominę elektrinę gali būti Korėjos bendrovės “Korea Electric Power Corp.” arba pasaulio energetikos milžinė prancūzų “Electricite de France” vadovaujami konsorciumai.

“Gandų negaliu nei patvirtinti, nei paneigti”, – antradienį Seime žurnalistams pareiškė Andrius Kubilius.

Pasak jo, strateginio investuotojo konkursas yra sėkmingas.

“Norime artimiausiu metu turėti jau konkretesnius rezultatus ir kartu su regioniniais partneriais toliau svarstyti tolesnius projekto įgyvendinimo aspektus”, – sakė A.Kubilius.

Premjeras teigia esąs įsitikinęs, kad Visagino atominės elektrinės projektas gali būti realizuotas sėkmingiau, negu tokie pat projektai kaimyninėse valstybėse.

“Mes esame pasirinkę kitokį kelią, negu kaimynai Baltarusijoje ar Kaliningrado srityje įgyvendinti tokį svarbų projektą. Mes visų pirma susitariame dėl visų finansinių, juridinių ir technologinių dalykų ir tik tada pradedame visus darbus, kasdami žemes ir liedami pamatus, o mūsų kaimynai pasirinko priešingą kelią – pradeda kasti žemę neturėdami jokių finansinių susitarimų, jokių aiškumų dėl rinkų”, – kalbėjo A.Kubilius.

“Korea Electric Power Corp.” iki šiol nebuvo minima tarp potencialių investuotojų, tačiau šios kompanijos noras žengti į Lietuvą neturėtų stebinti.

Šių metų vasarį Korėjoje lankėsi oficiali Lietuvos delegacija.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...