2010 Liepos 07

DPI

A. Kubilius teigia nutraukęs ryšius su DPI vos tapęs premjeru

veidas.lt

Premjeras Andrius Kubilius teigia neturįs nieko bendro su dabartine Demokratinės politikos instituto (DPI) veikla, juolab su konkursu dėl universitetų reitingavimo, kuris dabar atsidūrė žiniasklaidos akiratyje.

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius nebuvo Demokratinės politikos instituto valdybos narys, iš DPI steigėjų pasitraukė 2008 m. gruodžio 17 d., o iš asociacijos „Žinių ekonomikos forumas“ tarybos nario pareigų nepasibaigus kadencijai atsistatydino dar 2008 m. lapkričio 18 dieną. A. Kubilius buvo prisaikdintas Premjeru 2008 m. lapkričio 27 dieną. Universitetų reitingavimo konkursą skelbė Švietimo ministerija, premjeras apie konkursą nebuvo informuotas.

Premjero patarėjas Kęstutis Škiudas nuo 2009 m. kovo 18 d. nebėra DPI valdybos narys, o nuo 2010 m. birželio 11 d. atsisakė DPI steigėjo statuso, todėl nebėra ir institutui priklausančio informacinio interneto portalo bendrasavininkis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...