2010 Rugsėjo 09

European Voice

A. Kubilius talentingas, bet be charizmos

veidas.lt

Lietuvos premjeras Andrius Kubilius mąsto strategiškai ir yra taktiškai nuovokus, bet jam labai trūksta charizmos, teigia apie Europos Sąjungą (ES) rašantis leidinys “European Voice”.

“Didžiausia problema yra charizma – Kubilius jos neturi”, – teigiama apžvalginiame straipsnyje “The Economist Group” priklausančiame leidinyje.

Straipsnyje analizuojama, kodėl Lietuvos premjero reitingai yra vieni iš žemiausių tarp visų Europos šalių vadovų.

“Nepaisant to, kad Lietuva išvengė bankroto, o ekonomika atsigauna – lietuviai tiesiog nemėgsta savo ministro pirmininko”, – teigia “European Voice”.

Publikacijoje vardijamos teigiamos Lietuvos Vyriausybės vadovo savybės – strateginis mąstymas, taktinis nuovokumas ir pasiryžimas imtis nedėkingų darbų, kurie būtini išjudinti ambicingus projektus.

Anot rašinio autoriaus Gary Peacho (Gario Pyčo), bendraudamas akis į akį ar nedidelėje grupėje A.Kubilius yra puikus pašnekovas, bet kalbant minioms jo bendravimas pasikeičia.

Pats premjeras sakė nesąs nustebęs dėl visuomenės nuomonės. “Pamatysime – tikiuosi, galėsime ją pakeisti”, – sakė A.Kubilius.

Vis dėlto “European Voice” daro prielaidą, kad žala A.Kubiliaus reputacijai buvo neišvengiama, nes Lietuvai tebuvo dvi galimybės – skolintis iš tarptautinių skolintojų, kaip Latvijai, arba karpyti biudžetą ir kelti mokesčius, kaip darė Estija.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. ?????? ?????? rašo:

    Čia kažkas suklydo? Konservatoriai ir jų statytiniai, visi talentingi ir charizmatiški, jie visi mesijai.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...