2011 Balandžio 14

Politika

A.Kubilius: ekonomikos atsigavimas matomas, bet atsipalaiduoti negalima

veidas.lt

Lietuvoje ekonomikos atsigavimo požymiai yra aiškiai matomi, tačiau tai nereiškia, kad galima atsipalaiduoti, ketvirtadienį sakė premjeras Andrius Kubilius, prieš pristatydamas Seimui Vyriausybės veiklos ataskaitą.

“Kas turbūt būtų svarbu, tai pasidžiaugti visiems kartu, kad tikrai mes – ne Vyriausybė, o visa Lietuva – sugebėjome 2010-aisiais metais jau pradėti kilti iš tikrai sunkiausios krizės, ir tuos ekonomikos atsigavimo požymius pakankamai ryškiai jau visi matome. Dar kartą norisi perspėti, kad tikrai tai neleidžia atsipalaiduoti”, – Žinių radijui ketvirtadienį sakė ministras pirmininkas.

Kalbėdamas apie nuveiktus Vyriausybės darbus, jis sakė, kad pradėta keisti energetikos sistema, stiprėja kova su korupcija.

“Matome vis labiau įsisiūbuojančią kovą su korupcija, su neskaidriais viešaisiais pirkimais, su kontrabanda, su šešėline ekonomika, skaidrėja energetikos dalykai. Šita sritis, mano manymu, irgi yra labai svarbi ir 2010-aisiais metais – čia matėme nemažai naujų darbų, kurie nuteikia viltingai”, – sakė premjeras.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...