2011 Vasario 27

Savivaldos rinkimai

A.Butkevičius mano, kad vilniečiai parodys pasitikėjimą jaunaisiais socialdemokratais

veidas.lt

Socialdemokratų partijos pirmininkas, opozicijos lyderis Algirdas Butkevičius mano, kad Vilniuje rinkėjai sekmadienį parodys pasitikėjimą jaunaisiais socialdemokratais.

“Manau, kad dalis mūsų jaunimo, kurie dalyvauja šiuose rinkimuose, turėtų būti labai teigiamai įvertinti. Manau, kad jeigu bus geras pasitikėjimas mūsų partija kalbant apie Vilniaus miestą, tai aš manau, kad pamatysime dalį naujų tarybos narių, kurie ateis į tarybą su jaunatvišku azartu, toks kaip Juras Požela ir kai kurie kiti”, – įmetęs biuletenį į balsadėžę, žurnalistams sekmadienį sakė A.Butkevičius.

Socialdemokratų lyderio teigimu, tose savivaldybėse, kuriose socialdemokratams pasisektų patekti tarp valdančiųjų, būtų stengiamasi siekti, jog viešosios paslaugos nebūtų išnuomotos privatiems subjektams.

“Mano, kaip partijos pirmininko pozicija – nesvarbu, ar tai yra Vilniaus savivaldybė – šilumos ūkis, vandens ūkis ir šiukšlės turi būti tvarkomos savivaldybių tarybų. Jokiu būdu viešosios paslaugos, monopolinės paslaugos negali būti išnuomotos privatiems subjektams”, – kalbėjo jis.

“Esu pabrėžęs, kaip partijos pirmininkas, ir laikysiuosi tos pozicijos, kad sudarant valdančiąją koaliciją bet kurioje savivaldybėje bus labai griežtas nurodymas, nes čia kaip tik ir pasimato savivaldybės tarybos narių kompetencija, ar jie sugeba tvarkyti miesto ūkį, ar sugeba teikti kokybiškas paslaugas ir su kuo mažesne kaina”, – dėstė A.Butkevičius.

Lietuvoje sekmadienį vyksta eiliniai savivaldybių tarybų rinkimai. Dėl savivaldybių tarybų narių mandatų naujai ketverių metų kadencijai varžosi per 16 tūkst. kandidatų, iš viso 60-yje savivaldybių renkama per 1526 tarybų nariai.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...