2014 Sausio mėnesio archyvas

veidas.lt

Šioje laidoje su Seimo nariu Arvydu Anušausku ir buvusiu švietimo ministru Gintaru Steponavičiumi aptariame Rusijos pasiūlymą plėsti rusiškų mokyklų tinklą Lietuvoje, o su politologu Vytautu Dumbliausku ir politiku A. Anušausku tęsiame pokalbį apie vadinamųjų marginalų galimą dalyvavimą Prezidento rinkimų kampanijoje. Daugiau laidų, straipsnių ir komentarų www.iskauskas.lt, „Penki TV“ kanalu „YouTube“ ir portaluose www.alkas.lt, www.veidas.lt.

veidas.lt

Atnaujinta Lietuvos elektros perdavimo sistemos operatoriaus „Litgrid“ sistemos valdymo centro įranga dispečeriams leis greičiau reaguoti į pasikeitimus sistemoje, surasti gedimų elektros perdavimo tinkle priežastis ir skubiau jas šalinti ar net užbėgti už akių galimiems sutrikimams elektros sistemoje.

veidas.lt

Lietuvoje gyvenantis ir visą darbo dieną dirbantis žmogus tuo pačiu metu gali lavintis geriausiuose pasaulio universitetuose ir įgyti studijų diplomą ar atitinkamą sertifikatą. Didžiulis pranašumas, kad dėl to nereikia mesti darbo ar keisti šalies, – užtenka turėti prieigą prie interneto. Tai vadinama išsilavinimo revoliucija – didžiausia nuo spaudos atsiradimo laikų.

veidas.lt

Nuo vasario mėnesio gyventojai už elektros energiją, suvartotą per sausio mėnesį, jau turi atsiskaityti naujomis sumažėjusiomis 2014 m. kainomis. Dauguma (71 proc.) buitinių elektros vartotojų šiuo metu atsiskaito pagal „Standartinį“ vienos laiko zonos tarifo planą – pagal jį nauja elektros energijos kaina sudaro 0,474 Lt/kWh.

veidas.lt

Malavis – šalis, patenkanti į skurdžiausių pasaulio šalių dešimtuką, ir turistai, regis, turėtų aplenkti ją didžiuliu lankstu. Juk ką čia, be išdžiūvusių nederlingų dykrų, sukiužusių lūšnų bei alkanų žmonių, tepamatysi? Bet, pasirodo, viskas yra atvirkščiai: Malavis – graži nenuobodaus peizažo šalis, kurioje yra kas veikti keliautojui, ypač ieškančiam ramybės.

veidas.lt

Elektros energijos gamyba iš vėjo Lietuvoje auga: 2013 m. vėjo jėgainėse mūsų šalyje pagamintos energijos kiekis išaugo maždaug 11,5 proc., lyginant su 2012 m.

veidas.lt

Vasarį kinomanai gyvens prancūzų kino festivalio „Žiemos ekranai“ nuotaikomis, lauks dviejų lietuviškų premjerų ir bent dviejų nepajudinamų šių metų kino hitų.

veidas.lt

Kelerius metus sąstingio apimta verslo sandorių – įmonių susijungimų ir įsigijimų (M&A) – rinka pasirengusi šuoliui, rodo naujausio pasaulinio audito, mokesčių ir konsultacijų įmonių tinklo KPMG tyrimo rezultatai. Lietuvos sandorių rinkos proveržį numatyti sudėtingiau, tačiau tikimasi eiti koja kojon su pasaulinėmis tendencijomis.

veidas.lt

Prieš 115 metų gimė vienas ryškiausių Lietuvos nepriklausomybės praradimo simbolių Justas Paleckis. Kaip ir kodėl jis tokiu tapo?

veidas.lt

Tarptautinių renginių, konferencijų planuotojai iš Vokietijos, Italijos, Prancūzijos ir kitų šalių, dirbantys su žinomomis tarptautinėmis bendrovėmis, naujų galimybių renginiams ieškos Lietuvoje. Patraukliai prisistačiusios Lietuvos įmonės turės galimybę ateinantiems keleriems metams prisivilioti tokių įmonių kaip „BNP Paribas Group“, „Google“, „Porshe“, „BBC Media Action“, „Bridgestone“, „Nokia“ renginių organizatorius ir užsitikrinti daugiatūkstantinius sandorius su jais.

veidas.lt

Apie kanapių legalizavimą vis dažniau prabylantys politikai linkę ignoruoti faktą, kad bet kokių narkotikų neigiamas poveikis sveikatai ir sukeliama socialinė rizika yra pagrįsti nepaneigiamais faktais.

veidas.lt

Pasibaigus šventiniam laikotarpiui, sausį paaiškėjo, kad lietuviai šias Kalėdas ir Naujuosius metus pasitiko prie gausesnio šventinio stalo. „Iki“ prekybos tinklo duomenimis, 2013 m. gruodžio mėn. pardavimai išaugo 4 proc. palyginti su tuo pačiu laikotarpiu 2012 m.

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...