2013 Birželio mėnesio archyvas

veidas.lt

Turinys Nr. 27, 2013 m. liepos 1–7 d. LIETUVA Ekspresas Lietuva 6 Apklausa: Valstybės dieną lietuviai švenčia taip, kaip moka ir supranta 7 Apskritojo stalo diskusija: kodėl Lietuvoje įsižiebė antieuropietiška isterija 8 Tyrimas: agurkų miesto burtininko paslaptys 12 Viršelio tema: Valstybės dienos išvakarėse „Veidas“ jau devintą kartą skelbia Metų valstybės tarnautoją 18 Profilis: V.Vasiliauskas ne [...]

veidas.lt

Bėgdami nuo kasdienybės ir miesto triukšmo atokvepį Neringoje randa
daugybė Lietuvos ir užsienio turistų.

veidas.lt

Birželio 27–30 d. pasportuoti ir pabendrauti į Klaipėdą sugužės po visą pasaulį pasklidę lietuviai ir lietuvių kilmės sportininkai – uostamiestyje vyks IX Pasaulio lietuvių sporto žaidynės.

veidas.lt

Šiais metais „Metų CEO“ – geriausio vadovo titulą – pelnė didžiausios šalyje ne gyvybės draudimo bendrovės „Lietuvos draudimas“ generalinis direktorius ir Valdybos pirmininkas Kęstutis Šerpytis.

veidas.lt

Kretingai, vienam seniausių Vakarų Lietuvos miestų, šiemet sukanka 760 metų. Ta proga Kretingoje jau kelis mėnesius vyksta įvairūs renginiai, o pagrindinės linksmybės, skirtos miesto jubiliejui, praūžė prieš savaitę.

veidas.lt

Ugnikalnio išsiveržimas pakeri didingumu ir suvokimu, kad jokios žmonijos jėgos nepažabos šio stichijos šėlsmo. Todėl keliautojams telieka pasigėrėti didingu ir hipnotizuojančiu reginiu įsikūrus saugiu atstumu, o mokslininkams – rasti atsakymus bent į kelis klausimus.

veidas.lt

Praėjusią savaitę Baltarusijos sostinės mikrorajone „Kamennaja gorka“, Vladislavo Golubkos gatvėje, iškilmingai atidarytas naujas prekybos centras „BONUS“, kurį suprojektavo, pastatė ir valdo Lietuvos holdingo „Capital City group“ įmonės.

veidas.lt

Lietuvos parlamentas nori apriboti mūsų šalies demokratiją ir pasiimti sau daugiau galių, nei jam skirta Konstitucijoje.

veidas.lt

Psichologas Visvaldas Legkauskas naujoje knygoje „Vaiko ir paauglio psichologija“ nagrinėja klausimus, kurie aktualūs visiems vaikų turintiems žmonėms. Remdamasis naujausiais tyrimais autorius padeda skaitytojui geriau suprasti vaikus ir pateikia daug praktiškų auklėjimo patarimų. Siūlome ištrauką iš vieno knygos skyriaus, kuriame patariama, kaip mokyti atžalas tinkamo elgesio su daiktais ir pinigais.

Andrius Kubilius

veidas.lt

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas, opozicijos lyderis Andrius Kubilius atsako į „Žinių radijo“ laidos „Opozicija“ vedėjo Raigardo klausimus apie šios savaitės politines aktualijas.

veidas.lt

Vilniaus tarptautinis kino festivalis, priklausantis ART kino teatrų ir festivalių konfederacijai CICAE, buvo pakviestas į tarptautinį Festroia kino festivalį Portugalijoje.

veidas.lt

Praėjusią savaitę „Swedbank“ atlaikė išbandymą gandais: iš lūpų į lūpas ir per socialinius tinklus ėmus sklisti informacijai, neva bankas žlunga, Vakarų Lietuvoje prie bankomatų nutįso eilės, kai kur baigėsi pinigai. Tiek „Swedbank“, tiek Lietuvos bankui užtikrinus, kad padėtis stabili, panika per porą dienų nurimo.

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...