2013 Vasario mėnesio archyvas

veidas.lt

Garsiausio ir populiariausio pasaulyje šou kūrėjo „Cirque du Soleil“ pasirodymo „Alegría“ organizatoriai šiandiena paskelbė apie papildomus šou Vilniaus „Siemens“ arenoje. Papildomi pasirodymai įvyks balandžio 21 d., sekmadienį, 14 val. ir 18 val.
Papildomi šou buvo paskelbti dėl didžiulio susidomėjimo spektakliu ir išparduotų beveik visų bilietų į anksčiau paskelbtus šou. Iš viso „Alegría“ sostinės arenoje bus parodytas šešis kartus.

veidas.lt

Jau šimtą penkiasdešimt metų Tarptautinė Raudonojo Kryžiaus organizacija visame pasaulyje padeda milijonams žmonių, nuketėjusiems nuo stichinių nelaimių ar kenčiantiems per karinius konfliktus.

veidas.lt

Valstybinė ligonių kasa (VLK) kartu su teritorinėmis ligonių kasomis, įdiegusi „vieno langelio“ konsultavimo informacinę sistemą, tikisi pagerinti gyventojų aptarnavimo kokybę besikreipiantiems žmonėms.

veidas.lt

Praėjusias porą savaičių dėl popiežiaus Benedikto XVI atsistatydinimo tvyrojusią nuostabą jau spėjo pakeisti spėlionės, kas užims jo vietą.

veidas.lt

Nuosavu automobiliu į darbą, studijas ar poilsines keliones vykstančių lietuvių keliuose tyko įvairūs pavojai. Vardijant nemalonių atsitikimų sąrašą, be avarinių situacijų, derėtų nepamiršti ir mašinos raktelių pametimo, degalų pasibaigimo ar vertėjo paslaugų, patekus į avariją užsienyje. Apklausa parodė, kad dauguma tautiečių tokiais atvejais kviečiasi draugus, o techninę pagalbą kelyje įvardija kaip prabangą.

veidas.lt

Šiuolaikinio meno centre galima susipažinti su reprezentacine Lietuvos šiuolaikinio meno paroda „Didesnio dalis“, kuri antrąjį Lietuvos pusmetį, Lietuvai pirmininkaujant ES Tarybai, keliaus po įvairių šalių galerijas ir muziejus. Dvidešimt kūrėjų, pakviestų projekto kuratorių Valentino Klimašausko ir Kęstučio Kuizino, šiai kolekcijai pasiūlė po skaitmeninį atspaudą, kuriame panaudojo vieną iš etapinių, labiausiai atpažįstamų savo kūrinių. Rinkinys atskleidė, [...]

veidas.lt

Visi daugiau mažiau žino, kas yra skandinaviškas dizainas. Bet ar tikrai? Ir kaip skandinavišką dizainą veikia globalūs dizaino procesai?

veidas.lt

Vienos iš pasaulyje pirmaujančių informacijos ir ryšio technologijų tiekėjų „Huawei Technologies“ sprendimų vartotojams grupė „Huawei Device“ Pasauliniame mobiliųjų technologijų kongrese (2013 Mobile World Congress (MWC)) pristatė pasaulinę „Huawei“ prekės ženklo kampaniją.

veidas.lt

Geriausias 2012 m. vadovas – „Thermo Fisher Scientific“ Vilniaus padalinio generalinis direktorius Algimantas Markauskas.

veidas.lt

Tikruoju nugalėtoju 63-ajame Berlyno kino festivalyje kino kritikai ir žiūrovai pripažino nuoširdžiai jaudinančią ir prajuokinančią komišką dramą “Glorija” iš Čilės, nors profesionaliems Žiuri komisijos vertintojams pasirodė reikalinga įteikti dar vieną reikšmingą prizą Rumunijos naujaja kino banga plaukiančiai dramai “Sūnaus pusėje”.

veidas.lt

Lietuvoje šiuo metu yra daugiau kaip vienuolika tūkstančių objektų, aplink kuriuos gruntas, dirvožemis ar požeminiai vandenys gali būti užteršti naftos produktais ir įvairiomis cheminėmis medžiagomis. Didžiausi taršos židiniai – buvę pesticidų sandėliai, naftos bazės, karinės teritorijos.

Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė

veidas.lt

Pastaruoju metu į viešumą vis iškyla informacija apie kai kurių valstybės vadovų oficialiose darbotvarkėse neminimus susitikimus su Rusijos energetikos gigantų atstovais. Panašu, kad tik žurnalistų budrumo dėka.

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...