2011 Rugpjūčio mėnesio archyvas

veidas.lt

Šią savaitę startuoja nauja Europos vyrų krepšinio čempionatui skirta laida „Eurobasket 2011 Lietuvoje“. Šioje laidoje apžvelgsime Lietuvos rinktinės pasiruošimo kelią, pasidomėsime, kaip Vilniaus mietas pasiruošė čempionatui, sudalyvausime kamuolinio mušinėjimo rekorde bei pamatysime, kaip atrodo didžiausias pasaulio krepšys.

veidas.lt

Pradėtas kurti mokyklos nelankančių vaikų registras. El. bankininkystė tampa vis populiaresnė apsiperkant internetu. Kovo 11-osios Akto signatarams ketinama atkurti nurėžtas valstybės rentas. Daugiau nei pusė šalies gyventojų savo sveikatos būklę vertina labai gerai arba gerai. Šiandien bus žaidžiamos pirmosios Europos vyrų krepšinio čempionato rungtynės.

veidas.lt

Kaip ir kiekvienais metais išaušta pirmoji rudens diena – rugsėjo 1–oji. Ši mokslo metų pradžios šventė ypatinga moksleiviams, jų tėveliams ir mokytojams.

veidas.lt

Kaip informuoja Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto (NMVRVI) specialistai, Europos maisto saugos tarnybos (EFSA) mokslininkai, kurie specializuojasi dietiniuose produktuose, mityboje ir alergijose, pasiekė pagrindinius savo užsibrėžtus tikslus, vertinant teiginius apie maisto produktų įtaką žmonių sveikatai, paskelbdami paskutinius teiginių vertinimus.

veidas.lt

Nesijauskite kalti darbo metu naršydami internete – jei tikėti tyrinėtojais, pasirodo, tai iš tiesų gali padidinti jūsų darbo našumą.

veidas.lt

„Google“ bando nuraminti TV transliuotojus, nerimaujančius dėl ateities perspektyvų, kad kompanijos planai įžengti į televizorių ekranus visame pasaulyje nesužlugdys visos industrijos.

veidas.lt

Graikijoje, Ispanijoje, Portugalijoje ir net Vokietijoje daugėja pranešimų apie norą grįžti prie nacionalinių valiutų.

veidas.lt

Daugiau nei dešimtmetį šviesolaidinį tinklą „Skynet“ sostinėje diegianti bendrovė „Penkių kontinentų komunikacijų centras“, galvodama apie augančius klientų poreikius ir nuolat investuodama į tinklo modernizavimą, didina „Skynet“ užsienio srauto pralaidumą. Nuo š. m. rugsėjo 1 dienos „Skynet“ tarptautinio interneto srauto pralaidumas sieks 10 Gb/s.

veidas.lt

Šiemet į valstybines ikimokyklinio ugdymo įstaigas nepateks apie 15 tūkst. Lietuvos vaikų.

veidas.lt

Didžiąją 20 a. dalį Lenkija funkcionavo būtent kaip fašistoidinė, nacionalistinė valstybė. Šis Lenkijos raidos aspektas nebuvo (ir nėra) išdiskutuotas nei moksle, nei istorinėje publicistikoje.

veidas.lt

Krepšinio mėgėjams šiandien pristatomas oficialus leidinys „Mes už Lietuvą“. „Lietuviai ir britai tikisi sunkaus starto“ – taip skamba rašinys „Vilniaus dienoje“. „Respublika“ praneša, jog vakar netoli Šiaulių Zuoknių aviacijos bazės pakilęs prancūzų naikintuvas „Mirage 200“ 4 km aukštyje kliudė Lietuvos karinių oro pajėgų lėktuvą „Albatross“. „Mažos gudrybės padeda sutaupyti daug kuro“, – teigia „Respublika“.

Ingrida Šimonytė

veidas.lt

Lygindami Lietuvos ir panašaus dydžio kitų ES valstybių, perskirstančių per biudžetą panašų kiekį bendrojo vidaus produkto, padėtį matome, kad, pavyzdžiui, Estija sugeba ir be deficito gyventi, ir kariuomenei ar teisėsaugai pakankamai pinigų skirti.

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...