2014 Birželio 19

15-jo gimtadienio proga „Tele2“ teikė dovanas

veidas.lt

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“, minėdama 15-os metų veiklos sukaktį, skyrė paramą Vilniaus universiteto Santariškių klinikų Vaikų ligoninės Vaikų onkohematologijos centrui ir Vilniaus policijos klubui vaikams ir jaunimui.

Paramai bendrovės darbuotojai nusprendė skirti gimtadienio šventei numatytas lėšas. Atsisakę jos, Vaikų onkohematologijos centrui jie padovanojo televizorių ir 8 planšetinius kompiuterius. Vilniaus policijos klubui vaikams ir jaunimui „Tele2“ įteikė 20 tūkst. litų paramą.

„Nuo pat veiklos pradžios palaikėme iniciatyvas, kurios padeda pažeidžiamiausiai visuomenės daliai – vaikams. Švęsdami penkioliktąjį gimtadienį, norime pasidalinti džiaugsmu su vaikais, kuriems jo labiausiai reikia“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

Vaikų onkohematologijos centrui skirta kompiuterinė bei vaizdo įranga palengvins vaikų ligoninėje praleidžiama laiką, leis pramogauti ir mokytis.

Vilniaus policijos klubas vaikams ir jaunimui finansinę paramą ketina panaudoti naujų edukacinių ir sporto programų įgyvendinimui.

2012 m. „Tele2“ finansavo vaikų širdies ligų diagnostikos ir gydymo įrangos įsigijimą Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikose už 350 tūkst. litų.

Dar anksčiau, 2008 m., už 300 tūkst. litų, dalį kurių paaukojo „Tele2“ klientai, buvo nupirkta specialios mažųjų pacientų gydymui skirtos reanimacijos įrangos. Tai buvo pirmasis ligoninės gautas tokios įrangos kompleksas. Nuo jo prasidėjo modernaus anesteziologijos-reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriaus kūrimas.

Su policija ryšio operatorius nuolat bendradarbiauja užkertant kelią telefoninių sukčių veiklai, vykdant telefonų vagysčių prevenciją ir mažinant vaikams žalingo neteisėto turinio prieinamumą internete.

Bendrovės „RAIT“ kovo mėn. atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias operatorius Lietuvoje. Jo duomenimis, iš viso „Tele2“ ryšiu naudojasi daugiau 52 proc. Lietuvos gyventojų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...