2012 Gegužės 22

„Vilnius Temperature“ koncertai keliasi į „Vasaros terasą“

veidas.lt

co

Vilnius Temperature“ komanda vasaros sezonui keliasi po atviru dangumi – į „Vasaros terasos“ erdvę, kuri įsikūrusi Vilniaus mokytojų namuose. Vyrukai nemažina apsukų ir tęsia visapusiškai sėkmingą koncertų ciklą „Vilnius Temperature On Stage“. Šioje serijoje jau suplanuoti „Fusedmarc”, „Sheep Got Waxed“, „Golden Parazyth“ ir kitų atlikėjų pasirodymai.

 

Vilnius Temperature On Stage“ koncerto su Marku Palubenka vaizdai:
http://youtu.be/5xzrG9Mq89Y

 

Gegužės 24 d. (ketvirtadienį) pirmieji grosiantys – viena geriausių šalies indie roko grupių „Colours Of Bubbles“, kuri šiuo metu rengiasi pasirodyti didžiausiuose Baltijos šalių festivaliuose.

 

Šiaulių miesto vandenyje yra kažin kokia paslaptis. Kaip gi kitaip paaiškinti, kad būtent ketvirtajame Lietuvos mieste susiformavo tokios geriausios šalies gitarinės grupės kaip „BIX“, „Zhuwys“, „LYGIAILYJA“, „Brainers“, „AXIS“, o pastaruoju metu – ir „Colours Of Bubbles“. Šiaulių arenoje netgi rengiami savi muzikos apdovanojimai, vadinami „Šama“. „Koloursai“ juose du metus iš eilės buvo apdovanoti už geriausias metų dainas, išleistas kaip EP – „Today“ ir „Phoenix“.

Dabar ši paslaptis bus atskleista „Vilnius Temperature On Stage“ koncerte, kur „Colours Of Bubbles“ pristatys naują savo programą.

Indie roko gerbėjams „Colours Of Bubbles“ kūryba žinoma geriau – pavyzdžiui, dar karštame šį mėnesį pristatyme „Liverpool.lt“ rinkinyje skamba jų daina „The Things You Need“. Tarp naujų šiauliečių dainų – ir vesternų kino muzikos standartai, ir švelnios baladės – tokios, kaip „Vilnius Temperature“ ciklui akustiškai sudainuota „Cut It Out“. Koncertu grupė pademonstruos, už ką jie alternatyviuose muzikos apdovanojimuose „T.Ė.T.Ė.“ gavo geriausios roko grupės titulą.

„Colours Of Bubbles“ – viena iš nedaugelio Lietuvos grupių, savo gerbėjų ratelius turinti ne tik Lietuvoje ar Londone, bet ir Varšuvoje, Rygoje ar Taline. Grupės sąskaitoje – tokių festivalių kaip „Positivus“, „Tallinn Music Week“, „Remont Rock“, „Browar Rock“, „Karklė Live Music Beach“, „B2G“ ar „Visagino Country“ skalpai.

 

Tiems, kurie dar iš lūpų į lūpas nepaskleidė šios žinios, norime pranešti, jog „Vilnius Temperature On Stage“ koncertai prieinami visiems ir nemokami. Lankytojų už įėjimą į koncertus bus prašoma sumokėti tiek, kiek jie manys esant verta.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...