2013 Spalio 25

„Vilkyškių pieninė” atidaro pirmą firminę parduotuvę

veidas.lt


Penktadienį Tauragėje duris atveria pirmoji „Vilkyškių pieninės” firminė parduotuvė Lietuvoje, kur lankytojai atras ne tik plačiausią bendrovės produktų asortimentą, bet ir kokybiškus gurmaniškus užkandžius.
Dariaus ir Girėno gatvėje įsikūrusioje parduotuvėje dirbantys konsultantai pasidalins žiniomis apie pieno produktų vartojimą, sūrio kultūrą ir pasiūlys aukščiausios rūšies kavos su tikru lietuvišku pienu. Lankytojai galės pasirinkti iš daugiau nei 150 skirtingų produktų, tarp kurių daugiau nei 20 skirtingų sūrio rūšių. Norintieji galės gaminius ragauti, vertinti, čia pat juos pasverti ir supakuoti.
„Vilkyškių pieninės“ profesionalai lankytojams taip pat pasiūlys gurmaniškus užkandžius, atkeliavusius iš Vokietijos, Austrijos, Italijos, Prancūzijos ir Škotijos. Tai bus džiovinti vaisiai, pikantiški sūriais įdaryti vaisiai ir daržovės, alyvuogės, aliejai, actas, paštetai, įvairūs padažai, želė, džemai ir garstyčios. Parduotuvėje bus galima rasti ir kokybiškų sūrio peilių, originalių medinių lentelių.
„Pastebime, kad žmonių požiūris į pieno produktų vartojimą sparčiai kinta. Dar visai neseniai sūris lietuvių buvo vertinamas tik kaip sudedamoji sumuštinio dalis, tačiau pastaraisiais metais imtas vartoti ir kaip desertas, užkandis prie vyno ar gardaus patiekalo ingredientas. Tikimės, jog šis atidarymas taps dar vienu svarbiu žingsniu plėtojant pieno produktų vartojimo kultūrą Lietuvoje“, – teigia „Vilkyškių pieninės“ generalinis direktorius Gintaras Bertašius.
Šešias dienas per savaitę dirbsianti parduotuvė kaskart lankytojams pateiks išskirtinius pasiūlymus tam tikriems produktams, o išrankiausiems pasiūlys gaminius, kurių nėra niekur kitur. Norintiems pasigaminti namuose, profesionalai rekomenduos receptus, specialiai sukurtus „Vilkyškių pieninės“ sūriams.
Jau aštuoniasdešimtmetį netoli Tauragės esančiuose Vilkyškiuose gaminama daug originalios receptūros produktų, todėl neatsitiktinai pasirinkta ir pirmoji firminės parduotuvės vieta.
„Tauragės kraštas – mums itin svarbus. Puoselėjame tradicijas, todėl, visų pirma, jomis norime pasidalinti su savo kraštiečiais“, – aiškina G. Bertašius.
Parduotuvė Tauragėje lankytojus pasitiks 100 kvadratinių metrų patalpose su 15 sėdimų vietų. Unikalų vidaus ir išorės dizainą  sukūrė kūrybinės architektų studijos „Roda architects“ profesionalai.
„Norėjome, kad parduotuvė taptų savotiška tarpine stotele tarp Nemuno pievų, kuriose užgimsta bendrovės produktai, ir namų, į kuriuos jie keliauja. Stengiamės, kad interjeras ir pats apsilankymas primintų iškylą, todėl čia vyrauja ramūs atspalviai, natūralios medžiagos, medis“, – teigia „Roda architecs“ direktorius, architektas Rytis Kaminskas.
Pasak jo, „Vilkyškių“ siekis yra ne tik sukurti jaukų pieno malonumų pasaulį, bet ir ugdyti lankytojų įgūdžius, pavyzdžiui, kaip tinkamai supjaustyti sūrį. Ryte čia bus galima pasimėgauti kava, pieno kokteiliais, papusryčiauti, o vakare tiesiog jaukiai praleisti laiką.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...