2010 Gruodžio 09

Apdovanojimas

„Vana Tallinn“ – geriausias likeris pasaulyje

veidas.lt

„Vana Tallinn“ pripažintas geriausiu likeriu pasaulyje ir apdovanotas aukso medaliu prestižiniame tarptautiniame gėrimų konkurse „International Wine and Spirit Competition Quality Award 2010“, kuriame ekspertai iš viso pasaulio vertino vyno ir spiritinių gėrimų savitumą ir kokybę. „Vana Tallinn“ šiame konkurse taip pat pelnė „Išskirtinių standartų kūrėjo“ titulą.
„Gerai žinomo likerio „Vana Tallinn“ pergalė yra labai svarbus įvertinimas visam LIVIKO personalui, kuris sukūrė ir gamina šį produktą jau 50 metų. Antrą kartą gautas aukščiausias apdovanojimas dar kartą patvirtina produkto išskirtinę kokybę. Komisija „Vana Tallinn“ likerį apibūdino kaip išskirtinį gėrimą, pasižymintį citrusinių vaisių, irisų, karamelės ir šiltų prieskonių aromatu. Jį ragaujant burnoje juntamos romui būdingos kokosų ir migdolo riešutų skonio natos. Pasak komisijos, tai geriausias vanilės ir citrusinių vaisių skonio derinys pasaulyje.
„Vana Tallinn“ – vienas iš daugiausiai parduodamų likerių Baltijos ir Skandinavijos šalyse, Rusijoje bei eksportuojamas į JAV ir daugelį Europos valstybių. Per savo gyvavimo istoriją LIVIKO pagamino daugiau nei 90 milijonų butelių likerio „Vana Tallinn“.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...