2013 Balandžio 18

„Tele2“: rinka atsigauna, vartotojų pasitikėjimas kyla

veidas.lt

Telekomunikacijų bendrovės „Tele2“ pirmojo ketvirčio rezultatai rodo atsigaunančią telekomunikacijų rinką ir augantį vartotojų pasitikėjimą.

Klientai įsigyja daugiau vidutinės ir aukštesnės klasės išmaniųjų telefonų ir jiems skiria dvigubai daugiau pinigų nei prieš metus.

Vartotojai taip pat skambina daugiau nei prieš metus ir daugiau naršo mobiliajame internete. Jo naudojimas, palyginti su pirmu 2012 m. ketvirčiu, „Tele2“ tinkle išaugo daugiau nei 50 proc.

„Akivaizdu, kad krizės ledai pajudėjo – pavasaris ne tik gamtoje, bet ir ekonomikoje. Žmonės nesibaimina įsigyti brangesnių telefonų ir aktyviau naudojasi paslaugomis, ypač duomenų perdavimo. Tai – gera žinia visiems mums, nes kylantis vartotojų pasitikėjimas rodo ir augančią ekonomiką“, – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius.

„Tele2“ augantį vartojimą palaiko siūlydama patrauklias telefonų ir paslaugų kainas ir didžiausią tarp operatorių telefonų pasirinkimą. Šiandien 50 proc. visų „Tele2“ parduodamų telefonų yra išmanieji, o jų dalis tarp visų klientų naudojamų aparatų pasiekė 25 proc.

Savo paslaugas, ypač duomenų perdavimo, bendrovė gerina toliau atnaujindama mobiliojo ryšio tinklą. Per ketvirtį „Tele2“ įrengė ir atnaujino 241 bazinę stotį.

„Tele2“ pajamos pirmąjį šių metų ketvirtį buvo 120 mln. litų. Tai yra 5,5 proc. daugiau nei prieš metus.

Bendrovės EBITDA (pelnas prieš palūkanas, mokesčius, nusidėvėjimą ir amortizaciją) sausio-kovo mėn. buvo 47,7 mln. litų. Palyginti su pernai, jis išaugo 1,5 proc. „Tele2“ EBITDA marža siekė 41 proc.

„Tele2“ klientų skaičius pirmąjį ketvirtį pasiekė 1,793 mln. ir buvo 3,6 proc. didesnis nei prieš metus. Verslo klientų skaičius išaugo net 19,1 proc., iki 125 tūkst.

„Tele2“ rinkosi dauguma operatorių keičiančių mobiliojo ryšio vartotojų – dėl numerių perkėlimo bendrovės klientų per ketvirtį padaugėjo daugiau nei 8 tūkst.

Tarptautinės personalo vertinimo metodikų ir tyrimų bendrovės „Profiles International“ tyrime „Tele2“ pripažinta 2012 m. produktyviausia IT ir telekomunikacijų sektoriaus bendrove Baltijos šalyse, o investicinio banko „GILD Bankers“ sudarytame vertingiausių Lietuvos bendrovių sąraše „Tele2“ paskelbta vertingiausia šalies mobiliojo ryšio bendrove.

Bendrovės „RAIT“ 2013 m. vasario mėn. atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...