2012 Birželio 02

„Sony“ gali tapti „Apple iPhone 5“ ekranų tiekėju

veidas.lt

Internetinio portalo „DigiTimes“ teigimu, japonų kompanija „Sony“ gali tapti vienu iš kompanijos „Apple“ tiekėjų. Tvirtinama, jog „Sony“ gamins komponentus naujajam „iPhone“, o jei tiksliau – „Retina“ technologinius reikalavimus atitinkančius ekranus.

 

Naujuose ekranuose jutiklinis sluoksnis bus „sulietas“ su ekrano šviesos filtru, taigi tokie ekranai leis telefonų gamintojams sukurti daug plonesnius mobilius įrenginius. Tiesa, tokius ekranus pagaminti yra žymiai sunkiau, nei naudojamus dabartiniuose išmaniuosiuose telefonuose.

Kaip žinia, „Apple“ reikia daugybės tokių ekranų, todėl modernių ekranų gamyba greičiausiai užsiims ne tik viena „Sony“. Tokios kompanijos, kaip „Sharp Corp.“, „Toshiba Mobile Display“ ir „LG Display“ jau gamina „Apple“ būtinus komponentus. Tikimasi, jog bendros visų kompanijų pajėgos padės „Apple“ išleisti „iPhone 5“ jau šį rudenį.

Beje, penktosios kartos „iPhone“ atsirasiančius ekranus gamina ir kai kurios kitos firmos, kurios nebendrauja su „Apple“. Galima spėti, jog jei „Apple“ pavyks tokius gauti jau iki šio rudens, tai rinkoje turėtume sulaukti ir kitų gamintojų išmaniųjų telefonų, kurie galės pasigirti dėl naujojo ekrano suplonėjusiu korpusu.

technologijos.lt

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...