2012 Sausio 15

„Skraidinkite mane bet kur!“

veidas.lt


Norėtumėte ištrūkti svetur vos už keliasdešimt litų? Europoje sparčiai populiarėja pigių skrydžių paieškos sistemos, skirtos turintiesiems plonesnę piniginę ir didelių užmojų.
„Skraidinkite mane bet kur“, – tai vieno naujausių spontaniškų skrydžių paieškos tinklalapio www.drungli.com šūkis. Keliautojų prašoma nurodyti miestą, iš kurio nori išvykti, ir datą, kada gali iškeliauti. Pagal šiuos duomenis paieškos sistema išrenka pigiausius siūlomus skrydžius. Paslauga sparčiai populiarėja tarp ispanų ir italų, norinčių už minimalią sumą pasidairyti po kitas pasaulio šalis, mat bilietai iš didžiausių Europos miestų – Romos, Londono, Madrido ar Stokholmo sausio–vasario mėnesiais beveik visomis dienomis svyruoja nuo 10 iki 20 eurų.
Vilniaus ir Kauno oro uostai taip pat įtraukti į galimų maršrutų sąrašą. Pavyzdžiui, vasario mėnesį skrydis iš Vilniaus ir Eindhoveną (Nyderlandai) kainuotų tik 39 Lt. Neradę bilieto norima kryptimi keliautojai gali užsisakyti pranešimą, kuris būtų atsiųstas bilietų kainai nukritus iki pageidaujamos sumos.
Kol kas didžiausias „Drungli“ trūkumas yra tai, kad skrydžiai siūlomi tik į vieną pusę. Todėl mėgstantys kruopščiau planuoti keliautojai pirmenybę teikia sparčiai populiarėjančiai skrydžių paieškos programai „Azuon“. Už maždaug 20 Lt trijų mėnesių mokestį klientai gali nurodyti kryptį, priimtiną kelionės trukmę ir periodą, kuriuo pageidaujama keliauti, grįžimo datą ir daugybę kitų parametrų. Šios programos statistika rodo, kad vidutinė kelionės tarp dviejų Europos miestų kaina neviršija 50–60 eurų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...