2011 Spalio 28

„Renault“ pardavimai – rekordiniai

veidas.lt


Š. m. rugsėjo mėnuo buvo rekordinis „Renault“ – grupės klientai Lietuvoje įsigijo 101 automobilį: 77 „Renault“ modelius ir 24 „Dacia“.

Tai – 26 proc. didesnis rezultatas už iki šiol šiais metais pirmavusius sausio mėn. pardavimus, kuomet šalyje buvo nupirkta 80 grupės prekės ženklų automobilių.

Parduotų vienetų skaičiumi iš kitų modelių ryškiausiai išsiskyrė trys „Renault“ ir „Dacia“ automobiliai: naujasis „Renault Megane“ (43 vnt.), naujasis „Renault Master“ (17 vnt.) ir „Dacia Logan Van“ (13 vnt.). Tokie rezultatai leido naujajam „Megane“ dar stipriau įsitvirtinti populiariausio grupės modelio šalyje vietoje – iš viso šiais metais parduoti 156 automobilio vienetai. Antrasis populiariausias „Renault“ modelis šiais metais yra naujasis „Master“ su 119 parduotų vienetų.

Iš viso rugsėjo mėn. buvo parduoti 55 keleiviniai „Renault“ automobiliai ir 22 lengvieji komerciniai.

Praėjęs mėnuo buvo itin sėkmingas „Dacia“ prekės ženklui (parduoti 24 vnt.) ir ypač lengvajam komerciniam automobiliui „Logan Van“, nes jo rugsėjo mėn. pardavimai sudaro beveik 57 proc. visų šių metų modelio pardavimų.

Rugsėjo mėn. šalyje buvo nupirkti pirmieji du „Renault Latitude“ modeliai. „Latitude“ – naujausias prekės ženklo aukščiausios klasės prabangus sedanas, pasižymintis ypatingu komfortu ir tokiomis savybėmis, kaip vairuotojo sėdyne su masažo funkcija, aromatų difuzoriumi bei oro jonizatoriumi. Tikimasi, kad modelis, skirtas klientams, vertinantiems kokybę ir patogumą, šalyje atras ir daugiau pirkėjų.

Per šiuos metus Lietuvoje iš viso nupirkti 647 „Renault“ grupės automobiliai: 522 vienetai „Renault“ ir 125 „Dacia“.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...