2014 Sausio 17

„Padovanok Kalėdų stebuklą“ akcijos metu vaikų žaislams paaukota beveik 3 tūkst. žaislų

veidas.lt

Kalėdinės akcijos „Padovanok Kalėdų stebuklą“ metu „Iki“ prekybos tinklo parduotuvėse visoje Lietuvoje žmonės vaikams paaukojo beveik 3 tūkst. žaislų. Per visą akcijos laikotarpį taip pat surinkta beveik 30 tūkst. litų suma, prie kurios „Iki“ tinklas prisidėjo ir savo lėšomis bei nupirko vaikams žaislų. Visus žaislus vaikams išdalino „Iki“ partneris –  „Maisto bankas“.

„Padovanok Kalėdų stebuklą“ yra prekybos tinklo „Iki“ kartu su partneriais kasmet rengiama kalėdinė akcija, skirta paremti sunkiai besiverčiančių šeimų vaikus ir per Kalėdas padovanoti jiems dovanėlių.

„Džiaugiamės, kad ši kalėdinė akcija vyko taip sėkmingai. Ne visų vaikų Kalėdos būna spalvotos ir smagios ir ne visi vaikai sulaukia Kalėdų Senelio, todėl „Iki“ prekybos tinklas neliko abejingas vaikams iš sunkiai gyvenančių šeimų ir pasistengė sukurti jiems kalėdinį stebuklą. Dėkojame visiems prisidėjusiems prie šios akcijos ir tikimės, kad kitąmet pradžiuginsime dar daugiau vaikų“, – teigia „Iki“ viešųjų ryšių departamento vadovas Andrius Petraitis.

Kalėdinė „Iki“ akcija prasidėjo per Kalėdas ir tęsėsi iki pat Naujųjų metų. Žmonės per šį laikotarpį vaikų dovanėlėms aukoti galėjo keliais būdais – „Iki“ parduotuvėse nupirktus žaislus įmetant į specialią akcijos dėžę ar apsilankę akcijos interneto svetainėje www.kaledustebuklas.lt bei naršydami internete spustelėti ant specialaus akcijos reklaminio skydelio. Kiekvienas toks paspaudimas virto virtualiais pinigais, o prekybos tinklas „Iki“ juos skyrė papildomiems žaislams nupirkti.

Interneto portalų, tinklaraščių autoriai taip pat buvo kviečiami įsidėti į savo tinklapius nuorodą į akciją ir taip prisidėti prie akcijos populiarinimo. Prieš pat Kalėdas žmonių paaukoti žaislai „Maisto banko“ savanorių buvo išdalinti vargingose šeimose gyvenantiems vaikams, sukuriant jiems nedidelį Kalėdų stebuklą.

„Padovanok Kalėdų stebuklą“ yra ne vienintelis „Iki“ prekybos tinklo rengiamas paramos projektas. „Iki“ –  vienintelis prekybos tinklas Lietuvoje, kuris neprekiauja paskutinę dieną galiojančiais produktais, o atiduoda juos paramos ir labdaros fondui „Maisto bankas“ taip prisidėdamas prie didžiausio šalyje paramos maistui projekto. Praėjusiais metais „Iki“ parėmė „Maisto banką“ maisto produktais už daugiau kaip 9 mln. Lt.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...