2014 Kovo 08

„Liūdnų slibinų“ moteris atėjus pavasariui siautėja su Maironiu

veidas.lt

Linas Marcisauskas

Artėjant moters bei Lietuvos valstybės šventinėms dienoms, „Liūdni slibinai“ dalinasi daina „Mergaitė“ iš naujausio savo albumo „Imkit mane ir klausykit“. Vienintelei grupės moteriai Aistei Lasytei šiame kūrinyje šelmiškai pasijausti karaliene padėjo pats Jonas Mačiulis-Maironis.

Dar visai neseniai Valentino dienos proga kūriniu „Mergaitė melagė“ atskleidusi vienatvės liūdesį, „Liūdnų slibinų“ moteris pavasarį pasitinka su giminingo pavadinimo, tačiau priešingų nuotaikų kupina daina. Ironiško humoro savo pasirodymuose nestokojantys „Liūdni slibinai“ teigia, kad nors kūrinys „Mergaitė“ subalansuotas moterims, tinka ir patriotiškai nusiteikusiems vyrams. Atlikėjai pastebi, kad dainos žodžius parašė populiariųjų tekstų autorius Maironis, todėl dainoje klausytojai gali pajusti tiek meilę tėvynei, tiek meilę moteriai.

„Sučiulbo – pragydo tarp girių saldžiai paukštelių byla įvairi; dainuosiu – ringuosiu po girią skardžiai ir aš, karalienė graži“, – su viliokišku saldumu ir aistringumu Maironio eilėraščio žodžius dainoje traukia „Liūdnų slibinų“ vokalistė A. Lasytė.

Kol grupės ugningoji dama švaistosi moteriška nuotaikų kaita, „Liūdnų Slibinų“ komanda ruošiasi pavasariniams koncertams. Jau kitą savaitę, kovo 14 dieną teatrališkieji atlikėjai surengs pasirodymą Kaune, balandžio 5 dieną Vilniuje. Įpusėjus pavasariui liūdesio meistrai važiuos patikrinti, kaip po žiemos laikosi pajūrio liūdėtojai Palangoje ir Klaipėdoje.

„Liūdni slibinai“ – „Mergaitė“: https://soundcloud.com/li-dni-slibinai/mergait

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...