2011 Spalio 11

„Kultūros rakto“ jaunimas žengia į senamiestį

veidas.lt

Įgyvendindama vieną iš naujų veiklos sričių – jaunųjų menininkų kūrybos skatinimą ir rėmimą – Jaunimo kultūrinė organizacija „Kultūros raktas“ jau šių metų lapkričio mėnesio pradžioje, pasitikdama kitus, jubiliejinius miesto metus, Klaipėdoje atidaro galeriją. Tai ilgalaikė jaunųjų menininkų skatinimo ir aktyvios meninės-kultūrinės erdvės Klaipėdos senamiestyje sukūrimo programa.

Pačiame miesto centre, Tiltų g. 3, bus įkurta galerija, kurioje žadama eksponuoti ir parduodi profesionalius jaunųjų menininkų iš Klaipėdos ir visos Lietuvos dailės, literatūros, fotografijos, dizaino, muzikos ir kinematografinius darbus. Taip pat galerijos funkcines ribas praplės tose pačiose patalpose įrengta kavinukė, kuri suteiks galerijai nuolatinį judėjimą, o savo stiliumi pati taps meno dalimi. Siekiant galeriją palaikyti nuolat gyvą ir pilną lankytojų, kiekvieną savaitę bus organizuojami jaunų menininkų darbų pristatymai, teminiai-pažintiniai vakarai, filmų peržiūros, susitikimai bei kitokie renginiai.

Anot “Kultūros rakto” komandos, tai bus išskirtinė erdvė Klaipėdos mieste, kuri ne tik padės jauniesiems menininkams įeiti į rinką, parduodant pirmuosius savo kūrybos darbus, bet ir organizuojant renginius bus gyvinamas miestas, ypač ne vasaros sezono metu, kada miestiečiams labiausiai trūksta kultūrinių renginių.

„Norime pabrėžti, kad ši idėja nėra komercinė, kaip ir visa organizacijos veikla. Mūsų tikslas – kurti pridėtinę vertę Klaipėdos miestui. Ir mums reikia pagalbos, pagalbos iš Klaipėdos miesto bendruomenės“, – sako „Kultūros rakto“ prezidentas Matas Drukteinis.

Kviečiame miesto bendruomenę prisidėti prie šios idėjos įgyvendinimo, skiriant finansinę, nors ir simbolinę, paramą, taip pat pasidalinant savo žiniomis, idėjomis ar patirtimi. Kaip tai padaryti, rasite organizacijos tinklapyje: www.kulturosraktas.blogas.lt.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...