2013 Gegužės 22

„Kempinski Hotel Cathedral Square“ laimėjo prestižinį nekilnojamo turto apdovanojimą

veidas.lt


Viešbučio „Kempinski Hotel Cathedral Square“ pastatas pripažintas geriausiu viešbučių, pramogų ir apgyvendinimo nekilnojamo turto objektu 2013 m. Centrinėje ir Rytų Europoje. „Central and Eastern European Real Estate Quality Awards“ (CEEQA) yra laikomi prestižiškiausiais nekilnojamo turto apdovanojimais Centrinėje ir Rytų Europoje.
„Kempinski Hotel Cathedral Square“ apdovanojimas skirtas už kokybišką istorinio pastato atnaujinimą centrinėje miesto dalyje. Viešbučio pastatas išrinktas geriausiu nekilnojamo turto projektu, oficialiai pabaigtu 2012 m. viešbučių, pramogų ir apgyvendinimo nekilnojamo turto paskirties plėtros kategorijoje.
„Šis įvertinimas atspindi centrinėje vietoje įkurto pastato prestižą ir taip pat  demonstruoja svarbias investicijas, kurios buvo skirtos tokio svarbaus projekto įgyvendinimui Lietuvoje. Būdami „Kempinski“ mes didžiuojamės valdydami viešbutį, įkurtą istoriniame pastate, kuris buvo renovuotas grąžinant jo pirminę didybę.- Teigia viešbučio „Kempinski Hotel Cathedral Square“ generalinis direktorius Noel Attard.
Viešbučio „Kempinski Hotel Cathedral Square“ apdovanojimą įteikimo šventėje atsiėmė statybų bendrovės „Hanner“ vadovas Arvydas Avulis, jis šiais metais buvo apdovanojimų komisijos narys.
„CEEQA“ yra pagrindinis besivystančių Europos šalių komercinio nekilnojamo turto sektoriaus apdovanojimų renginys. Dešimtus metus iš eilės apdovanojimus organizuoja „CEE Insight Forum“ organizacija kartu su „Financial Times“, taip siekiama įvertinti bei pademonstruoti nekilnojamo turto sektoriaus pasiekimus tarptautiniams investuotojams. Apdovanojimai yra įteikiami kiekvienais metais geriausiai įgyvendintiems nekilnojamo turto projektams, kompanijoms bei profesionalams, kurie būna renkami ir  vertinami 18-oje Centrinės ir Rytų Europos šalių. Apdovanojimus skiria aukščiausio lygio atstovai iš lyderiaujančių nekilnojamo turto sektoriaus kompanijų, o apdovanojimų vertinimą prižiūri bei auditą atlieka konsultacinė įmonė „Deloitte“.
Pastatas, kuriame yra  įsikūręs “Kempinski Hotel Cathedral Square“, buvo  pastatytas 1900 m. Po daugiafunkcinio pastato stogu buvo įkurti caro laikų Vilnaius gubernijos iždo rūmai bei valstybinė iždinė. Kiek vėliau kitame jo korpuse įkurtas viešbutis „Niujorkas“. Nuo 1948 m. pastatas naudotas kaip  centrinis miesto telegrafas.  2006 m. pradėta  statinio renovacija, siekiant išsaugoti bei atkurti istorinę jo vertę, o nuo 2012 –ųjų, pabaigus renovacijos darbus,  čia įkurtas „Kempinski Hotel Cathedral Square viešbutis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...