2012 Rugsėjo 20

„Kaspersky“ : išmani apsauga nuo sudėtingiausių interneto grėsmių

veidas.lt


„Kaspersky Lab“ pristato naujas produktų privatiems vartotojams versijas: optimalų apsaugos sprendimą „Kaspersky Internet Security 2013“ ir Kaspersky Anti-Virus 2013  – bazinės kompiuterio apsaugos sprendimą. Dėl nuolat besikeičiančių grėsmių atnaujintu „Kaspersky Internet Security“ sprendimu siekiama apsaugoti vartotojo, perkančio internetu ar atliekančio bet kokias banko operacijas realiuoju laiku, asmens duomenis.

Pavedimai internetu tapo neatsiejama šiuolaikinės skaitmeninės aplinkos dalimi kartu su medijos failų siuntimų ir bendravimu socialiniuose tinkluose. 47 proc. vartotojų visame pasaulyje apsiperka internetu, o 44 proc. reguliariai dirba su banko sistemomis realiuoju laiku – tokie duomenys buvo gauti specialiai „Kaspersky Lab“ atlikto tyrimo metu. Tyrimų agentūra IDC prognozuoja, kad 2012 m. turi įvykti daugiau nei 1 milijardas pirkimų realiuoju laiku už daugiau nei 1,2 trilijono JAV dolerių. Sparčiai didėjantis mokėjimų realiuoju laiku skaičius išprovokuoja aktyvius kibernetinių nusikaltėlių veiksmus, o vartotojai vis labiau nerimauja dėl savo banko kortelių saugumo.

„Atnaujintame Kaspersky Internet Security 2013“ sprendime taikomos kelios visiškai naujos technologijos kovoti su labiausiai paplitusiomis ir sudėtingomis grėsmėmis, nukreiptomis į vartotojų asmens duomenis ir banko sąskaitas. Tarp jų svarbiausi – unikaliosios technologijos „Automatinė apsauga nuo eksploitų“ ir „Saugūs mokėjimai“, – sako Andis Šteinmanis, vykdomasis „Kaspersky Lab“ direktorius Baltijos šalims, Vengrijai, Čekijai ir Slovakijai.

Nauji apsaugos sprendimai
„Kaspersky Internet Security 2013“ ir „Kaspersky Anti-Virus 2013“

Technologija „Automatinė apsauga nuo eksploitų“ sukurta apsaugoti nuo sudėtingiausių ir pavojingiausių grėsmių – tų, kurios naudoja populiariausių programų nežinomas arba neapsaugotas silpnąsias vietas. Technologija „Kaspersky Lab“ produktų vartotojus apsaugo nuo minėtų eksploitų, tarp jų – naudojančių vadinamąsias nulinės dienos silpnąsias vietas. Technologija „Automatinė apsauga nuo eksploitų“ sukurta remiantis didele „Kaspersky Lab“ patirtimi IT saugumo srityje ir leidžia aptikti nesankcionuotus eksploito veiksmus, nesujaukiant normalaus potencialiai silpnos programos darbo, tokios kaip paieškos sistema, dokumentų peržiūros priedas ir pan.

Technologija „Saugūs mokėjimai“ numato platų apsaugos atliekant finansines operacijas internetu būdų pasirinkimą. Tarp jų – pirkimas realiuoju laiku, darbas su elektroninio mokėjimo sistemomis, pinigai ir prieiga prie banko sąskaitos iš kompiuterio. Ši „Kaspersky Internet Security 2013“ produkto funkcija užtikrina geresnės kokybės daugumos pavedimų, atliekamų realiuoju laiku, apsaugą. Funkcija automatiškai pradeda veikti atsivertus populiariausius banko ir mokėjimo puslapius, patikrina pačios mokėjimo sistemos puslapio tikrumą, taip pat vartotojo kompiuterio saugumą. Ji taip pat siūlo atsiversti puslapį specialiu apsaugotu režimu, kuris kontroliuoja kitų programų ir procesų prieigą prie siunčiamų duomenų ir apsaugo juos nuo vagių.

„Virtuali klaviatūra“, sukurta apsaugoti labai vertingą konfidencialią informaciją nuo klaviatūros šnipų dirbant režimu „Saugūs mokėjimai“, dabar papildyta dar viena technologija – „Duomenų įvedimo aparato klaviatūra apsauga“. Čia taikoma speciali tvarkyklė, neleidžianti kenkėjiškoms programoms registruoti klavišų paspaudimą įvedant duomenis įprasta klaviatūra. Apsaugoti vartotojus nuo sukčiavimo padės į abiejų produktų sudėtį įeinantis modulis „Antisukčiavimas“. Tarp jo funkcijų yra automatinis atnaujinimas ir pagerintas euristinis puslapių, iš kurių nusikaltėliai bando pavogti slaptažodžius ir kitus vertingus vartotojo duomenis, detektavimas. Į „Kaspersky Internet Security 2013“ sudėtį taip pat įeina naujas antišlamšto branduolys, užtikrinantis patikimą nepageidaujamų elektroninių laiškų paiešką.

„Kaspersky Internet Security 2013“ ir „Kaspersky Anti-Virus 2013“ pagrindą sudaro naujas antivirusinis branduolys, užtikrinantis aukštesnį visų rūšių kenkėjiškų programų paieškos lygį, įskaitant ir sudėtingiausius pavyzdžius. Tarkim, naujame branduolyje pritaikyti konkretūs metodai, gerinantys kovos su kompleksinėmis ir tikslinėmis grėsmėmis efektyvumą, neutralizuojantys bandymus įvesti kenkėjišką kodą į svarbius sistemos procesus. Tuo pačiu naujuose produktuose bazių atnaujinimai tapo greitesni ir mažesni, nes tam tikros antivirusinių bazių dalys perkeltos į „debesį“.

„Kaspersky Internet Security 2013“ ir „Kaspersky Anti-Virus 2013“ turi atnaujinta operacinę sistemą, sukurtą atsižvelgiant į vartotojų poreikius. Nauji „Kaspersky Lab“ produktai patogūs ir paprasti naudoti – nuo įdiegimo iki pagrindinio lango bei programų suderinimo. Mažiau pelytės paspaudimų ir atsirandančių meniu. Abu produktai profesionaliai derinami, o tai puiki naujiena patyrusiems vartotojams. Įdiegimo procesas taip pat greitesnis ir sudaro mažiau etapų.

Suderinamumas su „Windows 8“
Nauji apsaugos sprendimai „Kaspersky Internet Security 2013“ ir „Kaspersky Anti-Virus 2013“ visiškai suderinami su nauja platforma Windows 8. Siekdamas vartotojams teikti aktualią informaciją apie jų kompiuterių saugumą dirbant „Windows 8“, „Kaspersky Lab“ sukūrė naują priedą „Kaspersky Now“, skirtą naujai operacinei sistemai. „Kaspersky Now“ galima nemokamai parsisiųsti iš parduotuvės „Microsoft Windows Store“. Priedas veikia kartu su naujausiomis „Kaspersky Lab“ sprendimų privatiems vartotojams versijomis – „Kaspersky Internet Security 2013“ ir „Kaspersky Anti-Virus 2013“.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...