2011 Balandžio 29

Informacinės technologijos

„Google Apps“ bus apmokestintas

veidas.lt

Scanpix

Nuo gegužės 10 d. kompanija „Google“ keičia kainodaros ir paslaugų teikimo sąlygas „Google Apps“ vartotojams. Bendrovės, kurios šiuo virtualaus biuro priemonių paketu pradės naudotis po gegužės 10 d. – privalės rinktis „Apps for Business“ planą ir mokėti už paslaugas. Tokios sąlygos bus taikomos, jei įmonėje dirba 10 ir daugiau darbuotojų.

„Iki šiol mažos ir vidutinės įmonės, turinčios iki 50 darbuotojų, „Google Apps“ galėjo naudotis nemokamai. Tokios sąlygos ir toliau bus taikomos tiems šio virtualaus biuro paslaugų vartotojams, kurie buvo pradėję „Google Apps“ naudoti dar iki gegužės 10-osios. Iš esmės šis virtualaus biuro paketas suteikia kiek mažiau galimybių nei „Apps for Business“, tačiau kiek pastebėjome iš praktikos – jo visiškai pakanka mažoms ir vidutinėms įmonėms“, – komentuoja informacinių technologijų ir telekomunikacijų įmonių grupei „Unicenter“ priklausančios bendrovės „Zorvidas“ direktorius Zigmantas Orvidas.

Kaip skelbia „Google“, naujiems „Apps for Business“ vartotojams bus suteikta galimybė už šias paslaugas mokėti kartą per mėnesį, o nustatyta paslaugos kaina – kiek mažesnė nei panašus kompanijos „Microsoft“ siūlomas virtualaus biuro sprendimas „Office 365”. Užsisakius paslaugą internetu – už vieną „Apps for Business“ vartotoją įmonė turės mokėti po 5 JAV dolerius per mėnesį arba ir toliau galės rinktis metinį paslaugos mokestį – 50 JAV dolerių už vieną vartotoją per metus.

Įmonės, kurios pradėjo naudotis „Google Apps“ iki gegužės 10 d., galės nemokamai padidinti vartotojų skaičių iki 50. „Google Apps for Education“ – išlieka nemokama, neribojant vartotojų skaičiaus.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...