2011 Lapkričio 26

„Google“ leis dirstelėti į pastatų vidų

veidas.lt

Priminsime, kad kai kurių šalių, ypač Vokietijos, gyventojai yra skundęsi, esą panoraminiai jų namų vaizdai „Google“ tinkle pažeidžia privatumą, tad pristatydami naujausią „Google Street View“ projektą bendrovės atstovai pabrėžia, jog dalyvavimas jame bus išskirtinai savanoriškas. Nors manoma, kad daugelis parduotuvių ir kitų pastatų savininkų tik apsidžiaugs dar viena galimybe pasireklamuoti, be jų sutikimo pastatų vidus nebus eksponuojamas.

Kol kas galimybe parodyti savo pastato vidų gali pasinaudoti tie savininkai, kurių objektai yra Londone, Paryžiuje ir kai kuriuose JAV, Australijos, Naujosios Zelandijos, Japonijos miestuose.

Parduotuvių, restoranų, viešbučių, sveikatingumo klubų ar grožio salonų savininkai gali išsikviesti „Google“ fotografus arba pateikti savo pačių turimas interjero nuotraukas, iš kurių ir bus sukurtos virtualios galerijos.

Beje, „Google“ jau yra pristačiusi projektą „Google Art Project“, kuris viso pasaulio lankytojams atvėrė duris į 17 didžiausių pasaulio muziejų, įskaitant Niujorko moderniojo meno muziejų MoMA, Londono nacionalinę galeriją, Versalio rūmus ir kitus, – juos visiškai nemokamai virtualiai galima lankyti puslapyje www.googleartproject.com.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...