2012 Sausio 04

„Global Finance“ SEB banką išrinko prekybos finansavimo Lietuvoje lyderiu

veidas.lt


Tarptautinis verslo ir finansų žurnalas „Global Finance“ SEB banką išrinko geriausiu prekybos finansavimo banku Lietuvoje.

Šį įvertinimą „Global Finance” skyrė ir SEB bankams Latvijoje, Estijoje bei Šiaurės Europos regione.
Pasak SEB banko prezidento pavaduotojo Aivaro Čičelio, šis tarptautinis pripažinimas yra geriausias banko darbuotojų profesionalumo įvertinimas.
„2011-aisiais pajutome, kad bendrovės, ekonomikos sulėtėjimo metu optimizavusios savo veiklą, po pertraukos vėl pradėjo planuoti naujus prekybos sandorius ir plėtrą. Atsižvelgdami į tai, įmonėms siūlėme lanksčius ir nestandartinius prekybos finansavimo sprendimus, teikėme konsultacijas rizikos mažinimo ir kitais aktualiais klausimais ir taip padėjome klientams sėkmingai įgyvendinti jų projektus“, – sakė A. Čičelis.
Tarptautiniai „Global Finance” ekspertai kasmet šį apdovanojimą skiria 78-ių šalių ir regionų finansų institucijoms. Renkant prekybos finansavimo lyderius, vertinami tokie kriterijai kaip sandorių apyvarta, užimama rinkos dalis. Taip pat atsižvelgiama į paslaugų kokybės, kainų politikos ir technologijų diegimo pažangą.
Populiarus finansų ekspertams ir šia sritimi besidomintiems skaitytojams skirtas žurnalas „Global Finance” yra leidžiamas nuo 1987 metų. Žurnalas turi apie 50 tūkst. prenumeratorių ir apie 284 tūkst. skaitytojų 158-iose pasaulio šalyse. Dauguma jų – įmonių ir institucijų vadovai bei finansų specialistai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

 1. Tatiana Tatiana rašo:

  Sąžiningai vis dar yra rimtų struktūrų, suteikiančių grynųjų pinigų paskolas rimtiems asmenims.
  Aš ką tik gavau 15 000 eurų paskolą “BFIP Finance” struktūroje.
  Taip pat galite susisiekti su ja: bfipfinance@gmail.com
  Ji yra greita ir patikima


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...