2014 Balandžio 01

„Global Finance“ SEB banką išrinko geriausiu banku Lietuvoje

veidas.lt


Tarptautinis verslo ir finansų žurnalas „Global Finance“ SEB banką išrinko geriausiu 2014 metų banku Lietuvoje. Šiemet „Global Finance“ jau dvidešimt pirmą kartą sudarė augančių Vidurio ir Rytų Europos rinkų geriausių bankų sąrašą. Nuo 1999 metų SEB geriausiu banku Lietuvoje žurnalo ekspertų pripažįstamas dvyliktą kartą.

Pagrindiniai kriterijai, pagal kuriuos „Global Finance” specialistai vertina finansų institucijas, yra turto augimas, pelningumas, strateginė partnerystė, klientų aptarnavimo kokybė, konkurencinių kainų politika ir paslaugų naujovės.

„Bankininkystės sektoriuje labai svarbu ilgalaikiai ryšiai su klientais. Todėl daug dėmesio skiriame ir gyventojų, ir įmonių konsultavimui, paslaugų tobulinimui, atsižvelgdami į besikeičiančius klientų poreikius, kuriuos ypač lemia sparčiai didėjantis technologijų vaidmuo kasdieniame gyvenime. Tai mums padeda išlaikyti patikimo finansų partnerio vardą ir nuolat judėti pirmyn. Džiaugiamės, kad šią SEB strategiją vertina ir tarptautiniai ekspertai“, – sako SEB banko prezidentas Raimondas Kvedaras.

Populiarus finansų specialistams ir šia sritimi besidomintiems skaitytojams skirtas žurnalas „Global Finance” yra leidžiamas nuo 1987 metų. Žurnalas turi apie 50 tūkst. prenumeratorių ir apie 284 tūkst. skaitytojų 158-iose pasaulio šalyse. Dauguma jų – įmonių ir institucijų vadovai bei finansų specialistai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...