2012 Liepos 04

„Euromoney“ išrinko SEB geriausiu banku Lietuvoje

veidas.lt


Įtakingas pasaulio kapitalo ir finansų rinkų leidinys „Euromoney“ SEB išrinko geriausiu banku Lietuvoje. SEB taip pat išrinktas geriausiu Šiaurės ir Baltijos šalių regiono banku, pripažintas geriausiu įmonių susijungimo ir įsigijimo bei lėšų valdymo paslaugų teikėju. SEB išrinktas geriausiu banku ir Latvijoje.
„Tai, kad ekonomikai dar tik atsigaunant SEB yra išrenkamas geriausiu banku ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Šiaurės ir Baltijos šalių regione, rodo, kad ir sudėtingomis sąlygomis sugebėjome išlikti stipriu ir patikimu partneriu savo klientams. Mums labai svarbu žinoti, kad mūsų pastangos išlaikyti ir stiprinti klientų pasitikėjimą banku yra vertinamos ir pripažįstamos. Tokių rezultatų bankui padėjo pasiekti atsakingi mūsų darbuotojai, jų požiūris į klientą, jų profesionalumas ir gebėjimas greitai spręsti klientams iškylančius klausimus ir problemas. Šis apdovanojimas dar kartą įrodo, kad dirbame teisinga linkme“,– sako SEB banko prezidentas Raimondas Kvedaras.
„Euromoney“ analizuoja beveik šimto šalių bankininkystės rinkas ir teikia apdovanojimus šiuolaikiškoms pirmaujančioms institucijoms. Geriausius regiono bankus išrenka „Euromoney“ ekspertų komitetas, atlikęs išsamią įmonių visų metų veiklos analizę.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...