2012 Rugsėjo 19

„Baltic Data Center“ tiesia kelius į naujas užsienio rinkas

veidas.lt


Duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderė Baltijos šalyse „Baltic Data Center“ didina savo konkurencingumą užsienyje ir Lietuvoje – bendrovė gavo patvirtinimą, kad jos paslaugų valdymo sistema atitinka visus naujausius standarto ISO/IEC 20000 reikalavimus.

Standarto atitikties sertifikatą privalo turėti visos bendrovės, norinčios dalyvauti daugelio užsienio valstybinių institucijų, pavyzdžiui, Didžiosios Britanijos vyriausybės, paslaugų teikimo konkursuose.

Naujausią paslaugų kokybės standarto versiją ISO/IEC 20000-1:2011 įsidiegiančios bendrovės turi atitikti pusantro karto daugiau reikalavimų nei buvo nurodoma jo 2005 metų versijoje – anksčiau jų buvo 170, o dabar – 256. Tarptautinė kontrolės ir sertifikavimo kompanija „Inspecta Certification“ patvirtino, kad „Baltic Data Center“ teikiamos paslaugos atitinka šiuos reikalavimus.

„Baltic Data Center“ generalinio direktoriaus Aleksandro Samuchovo teigimu, sertifikatas įrodo, jog bendrovė teikia tarptautinio lygio paslaugas, kuria vertę klientams ir yra sutelkusi dėmesį į nuolatinį paslaugų tobulinimą.

„Sertifikuota paslaugų valdymo sistema kontroliuoja procesus nuo kliento poreikių analizės ir paslaugų kūrimo iki efektyvaus jų teikimo, verslo ryšių valdymo, sprendimų priėmimo bei kontrolės. Tai didina įmonės efektyvumą ir konkurencingumą“, – sako A. Samuchovas.

Gavusi šį sertifikatą bendrovė įgis pranašumo dalyvaudama ir Lietuvoje skelbiamuose paslaugų teikimo konkursuose. Šiuo metu sertifikatą ISO 20000 pasaulyje turi 699 paslaugų įmonės.

Apie „Baltic Data Center“
„Baltic Data Center“ – duomenų centrų ir informacinių sistemų valdymo lyderė Baltijos šalyse, priklausanti TEO įmonių grupei. Įmonė valdo septynis modernius, didžiausius saugumo reikalavimus atitinkančius duomenų centrus ir yra pirmoji savo srities bendrovė Baltijos šalyse, kurios veikla įvertinta tarptautiniu informacijos saugos standarto ISO 27001 sertifikatu, o paslaugų valdymo sistema atitinka ISO 20000 standarto reikalavimus.

„Baltic Data Center“ paslaugomis pasitiki ir naudojasi didžiausios Lietuvos ir užsienio įmonės. Nuolat auganti bendrovė pagrindinį dėmesį skiria klientų verslo tęstinumui, saugumui, taupymui ir konkurencingumui užtikrinti.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...