2014 Vasario 13

„Autobild“ stabiliausiai vertę išlaikančių automobilių reitinguose triumfavo BMW

veidas.lt


Vieno didžiausių Vokietijos automobilių žurnalų „Autobild“ surengti 2014 m. „Wertmeister“ apdovanojimai buvo itin sėkmingi BMW koncernui. Naujausiame žurnalo numeryje paskelbtame reitinge, kuriame automobiliai buvo išrikiuoti pagal tai, kaip stabiliai išlaiko savo vertę, BMW triumfavo net trijose skirtingose kategorijose.

Toks pasiekimas dar kartą įrodė, kad kompanijos sprendimas visada siekti suderinti vairavimo malonumą, efektyvumą ir aukščiausią kokybę leidžia šiems automobiliams nuolat išlikti arti tobulybės.

BMW automobiliai geriausiai buvo įvertinti trijuose segmentuose iš vienuolikos, į kuriuos buvo suskirstyti visi į apdovanojimus pretendavę automobiliai: vidutinės klasės automobilių segmente, kompaktiškų visureigių segmente ir prabangių automobilių segmente. Vidutinės klasės segmente triumfavo „BMW 325d“, kompaktiškų visureigių – „BMW X3 xDrive20d“, prabangių automobilių – „BMW 530d Touring“. Šios trys pergalės leido BMW tapti daugiausia kartų geriausiai įvertintu prekės ženklu.

Sportiškos valdymo charakteristikos, pavyzdinis efektyvumas, žavus dizainas, inovatyvios technologijos ir aukščiausia kokybė – gamintojo teigimu, būtent šie veiksniai leidžia dabartiniams BMW modeliams įgyti pranašumą prieš kitų prekės ženklų automobilius.

„BMW 325d Touring“ buvo įvertintas kaip geriausia investicija vidutinės klasės segmente. Šis elegantiškas penkių durų modelis su keturių cilindrų varikliu su „BMW TwinPower Turbo“ technologija (160 kW/218 AG, degalų sąnaudos – 5,1l/100 km) pakeičia „BMW 320 d Touring“, kuris vidutinės klasės segmento laureatu tapo praėjusiais metais.

Kompaktiškų visureigių kategorijoje triumfavęs „BMW X3 xDrive 20d“ pasižymi efektyviu dyzeliniu varikliu (135 kW/184 AG, degalų sąnaudos – 5,6 l/100 km) ir išmania visų varančiųjų ratų sistema.

Geriausiu savo vertės išlaikymo rodikliu prabangių automobilių kategorijoje, anot ekspertų, pasižymi „BMW 530d Touring“ „Luxury Line“ modelis. Jo vertės stabilumą lemia šešių cilindrų dyzelinis variklis, aštuonių greičių automatinė pavarų dėžė, ir prabangus, bet daug modifikavimo galimybių suteikiantis salono dizainas. Šioje kategorijoje „Wertmeister“ titulas BMW automobiliams atitenka ketvirtus metus iš eilės.

BMW modeliai į lyderių trejetukus pateko dar trijose kategorijose: kompaktiškų automobilių kategorijoje, visureigių kategorijoje ir sportinių automobilių kategorijoje. Vienu stabiliausiai vertę išlaikančių kompaktiškų automobilių modelių pripažintas „BMW 125d“, tarp lyderių visureigių kategorijoje atsidūrė „BMW X5 xDrive30d“, o prabangių automobilių segmente gerai įvertintas buvo „BMW Z4 sDrive35i“.

„Autobild“ žurnalas „Wertmeister“ titulu geriausius automobilius apdovanoja jau vienuoliktus metus iš eilės. Žurnalas reitingus sudaro po detalios automobilių analizės, kurią atlieka kartu su rinkos monitoringo institutu „Shwacke“. Automobilių vertinimas priklauso nuo automobilių rinkos ekspertų prognozių, kokia po ketverių metų bus pasirodžiusių modelių vertė juos perparduodant. Ši vertė apskaičiuojama atsižvelgiant ne tik į kiekvieno modelio charakteristikas, įsigijimo kainą, eksploatacijos kainą ir pasirodymus bandymuose, bet ir į tokius papildomus veiksnius kaip prekės ženklo įvaizdis, situacija rinkoje ir paklausa konkrečiame segmente.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...