2013 Gruodžio 04

„airBaltic“ eurą įvedė penkmečiu anksčiau nei Latvija

veidas.lt

Baltijos šalių oro bendrovė „airBaltic“ jau penkerius metus už kelionių bilietus ir kitas paslaugas savo klientams leidžia atsiskaityti eurais. Šia galimybe naudojasi keleiviai, skrendantys į ir iš Europos, Skandinavijos, Rusijos ir NVS šalių oro uostų. Latvija, kurioje yra įsikūrusi oro bendrovė, eurą įsives tik kitų metų sausio 1 dieną.

„Buvome pirmieji Baltijos šalyse savo klientams suteikę tokią galimybę. Dauguma mūsų keleivių yra iš užsienio šalių ir šį sprendimą priėmėme jų patogumui”, – sako „airBaltic“ generalinis direktorius Martinas Gaussas.

„airBaltic“ 40 proc. bilietų parduoda euro zonos šalių gyventojams, o nuo sausio 1 d. šis skaičius augs iki 57 procentų. Oro bendrovė skraidina į daugiau nei 30 valstybių. Didžiausios „airBaltic“ rinkos yra Latvija, Suomija, Vokietija, Estija, Rusija, Italija, Švedija ir Norvegija.

Neseniai oro bendrovė pranešė, kad trečiąjį šių metų ketvirtį uždirbo 45,6 mln. litų (13,2 mln. eurų) pelno. Oro bendrovė viršijo išsikeltus tikslus ir pernai turėtą 92,3 mln. litų (26,72 mln. eurų) nuostolį per devynis mėnesius pakeitė didesniu nei 2,5 mln. litų (0,72 mln. eurų) grynuoju pelnu.

Oro bendrovė skraido į daugiau kaip 60 Europos, Skandinavijos, Rusijos, NVS šalių ir Artimųjų Rytų miestų. Lietuvoje „airBaltic“ skrydžius vykdo iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. AIRBSU AIRBSU rašo:

  ARIBSU

 2. 1 1 rašo:

  1


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...