2010 Kovo 23

Toyota Celica

“Toyota” atgaivina Celica modelį

veidas.lt

Jau po poros metų japonai žada pademonstruoti naują serijinį sportinį kupė. Ženevoje debiutavo tik koncepcinė jo versija.

“Toyota” gamina daugybę įvairiausių automobilių: tai ir maži bei kompaktiniai hečbekai, ir vidutinės klasės universalai ar šeimyniniai vienatūriai, ir dideli, tikri visureigiai. Deja, nutraukę Celica gamybą, japonai pirkėjams negalėjo pasiūlyti sportinio kupė modelio. Atrodo, laikai keičiasi.

Jau po poros metų, 2012-ųjų pradžioje, “Toyota” į dienos šviesą išleis serijinį sportinį kupė, kurio koncepcinį variantą – FT-86 automobilį pristatė Ženevos parodoje. Šio keturviečio gražuolio ilgis siekia 4,16 m, o aukštis – vos 1,26 m. FT-86 galinius ratus suka 2.0/200 AG benzininis variklis (pasiskolintas iš “Subaru”). Kraują kaitina ir prietaisų skydelio centre įmontuotas ekranas, kuriame matoma lenktynių trasa. Per kiek laiko pavyks įveikti trasą, vairuotojui praneš centrinėje konsolėje įtaisytas chronometras. Akivaizdu, kad sportinių automobilių gerbėjų laukia išties karšta naujovė.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...