2010 Spalio 13

VW Caddy

“Kablukas” visiems gyvenimo atvejams

veidas.lt

"Veido" archyvas

Išvaizda – pažįstama. Amarok ir T5 yra naujojo Caddy stiliaus krikštatėviai

Atnaujintas Caddy liko tokio paties dydžio ir išsaugojo savo milžinišką, net 3700 litrų bagažinę. Išorinių pasikeitimų daugiausia matyti automobilio priekyje. Jis įgavo visiems naujiems VW modeliams įprastą veidą, o tai reiškia, kad jis tapo visai kitoks nei buvo. Žiūrint iš šono ir iš galo pokyčių mažiau. Reformų neišvengė ir Caddy salonas, kuris dabar yra gerokai dailesnis, medžiagos išsiskiria aukšta kokybe, viduje daug daiktadėžių. Viduje jautiesi ne kaip komerciniame automobilyje, o kaip komfortiškame vienatūryje. ESP sistema pagaliau įtrauktą į standartinės įrangos sąrašą.

"Veido" archyvas

Jokių sunkiojo transporto požymių: viduje atnaujintas Volkswagen Caddy primena puikų komercinį Golf modelį

Taip jis važiuoja

Caddy pasižymi geru valdomumu, tikslia vairo sistema, komfortiška važiuokle. Jis prarado grubaus komercinio automobilio įvaizdį ir tapo labiau panašus į savo brolį Touran vienatūrį. Į atnaujintą modelį montuojami visai nauji arba atnaujinti varikliai. Gamintojas teigia, kad jų degalų sąnaudos – 20 procentų mažesnės nei iki buvo šiol. Labiausiai džiugina 1.6 TDI variklis: jis tylus, taupus ir užtikrina pakankamą dinamiką.

Išvada

Ar verta pirkti šį automobilį? Jeigu kalbėsime apie krovininį VW Caddy, tai jis beveik be konkurencijos. Patogus, taupus – tikra smulkių verslininkų ir didelių įmonių vadybininkų svajonė. Ką daryti šeimoms, kurioms reikia tokio tipo automobilio ir jos gali sau leisti mokėti tokią pinigų sumą? Ar jis atitinka šeimos poreikius? Į šį klausimą, žinoma, reikėtų atsakyti “Taip”. Palyginti su Touran jūs sutaupysite 15 tūkst. litų.

"Veido" archyvas

Daug erdvės: bagažinės viduje telpa iki 3700 litrų

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. 1 1 rašo:

    1


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...