2010 Birželio 13

Formulė-1

“Buliai” vis dar nepavejami

veidas.lt

"Veido" archyvas

Monake tradiciškai greičiausi būna iš pirmų pozicijų startavę lenktynininkai

F-1 komandos priverstos sukti galvą, ką daryti, kad būtų sustabdytas “Red Bull” ekipos dominavimas. Ispanijoje ir Monake nugalėjo jos atstovas Markas Webberis, o komanda tapo lydere ir Konstruktorių taurės įskaitoje.

Visų šio sezono etapų kvalifikacijas laimėjo būtent “Red Bull” atstovai. Per treniruotes kartais atrodo, kad “buliai” leidžia varžovams pirmauti. Bet tada, kai reikia, jie greičiu pranoksta visus oponentus. O Monte Karlo gatvėse startas iš pirmos vietos paprastai garantuoja ir pergalę.

Konkurencija – tik tarpusavyje

Atrodo, kad australas M.Webberis ir jo komandos draugas vokietis Sebastianas Vettelis tarpusavyje išsiaiškins, kam lemta laimėti 2010-ųjų sezoną. Bent jau pirmas čempionato trečdalis rodo daugiau nei akivaizdžią “Red Bull” komandos persvarą. Per kvalifikacines lenktynes – tik pirmos vietos. Ir jei ne kelios apmaudžios nesėkmės, ko gero, dabar būtent “buliai” būtų įrašyti visų etapų laimėtojais. Pavyzdžiui, Monake, kur pergalė kvalifikacijoje ypatingai svarbi, M.Webberis sugebėjo savo rezultatą pagerinti bemaž puse sekundės. Tada, kai to labiausiai reikėjo, kad būtų užimta pirma vieta.

Tiesą sakant, intriga vis tiek išlieka. Pavyzdžiui, Robertas Kubica Monte Karlo gatvėmis ir krantinėmis važiavo labai greitai. O Barselonos trasoje lūžęs bolido ratlankis Lewisui Hamiltonui užkirto kelią link garbės pakylos, nors britas tikrai būtų buvęs tarp prizininkų. Fernando Alonso Monte Karle startavęs iš paskutinės pozicijos sugebėjo “prisikasti” iki šeštos vietos. Vadinasi, varžovai irgi yra greiti. Tik “Red Bull” kol kas vis dar greitesni.

Septintas čempionato etapas – gegužės 30 dieną Turkijoje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...