2011 Birželio 26

Žvejosime kartu

veidas.lt

"Moters savaitgalio" archyvas

Birželio 27-oji – Žvejų diena. Pasirūpinkime tinkamos amunicijos ir kartu su didžiausiu šeimos žveju ir mažaisiais žvejukais patraukime vandens telkinio link. Galbūt šį kartą riebiausią lydeką pagausite būtent jūs (nepatyrusiems žvejams dažniausiai sekasi), o jos valymo ir kepimo apeigomis pasirūpins jūsų brangusis? Kas nors kartą bandė su meškere rankose pasimėgauti tyla brėkštant rytui, ir jam pavyko pagauti pirmą gyvenime žuvį, to nepamirš niekada. Žvejoti – ramus poilsis nuo miesto šurmulio, paukščių giesmės, laikas sudėlioti galvoje mintis – nereikalingas atmesti ir taip pailsėti. O kiek adrenalino užkibus žuvelei. Žvejojančios moterys tikrai nepriekaištaus vyrams, ilgas valandas prarymantiems valtelėje. Pabandykim, bent kad suprastume vieni kitus.

Išsiruošę žvejoti pakvėpuosim švariu oru. Lietus nuplauna dulkes, todėl žemė, žolynai, medžiai ir net vanduo pakvimpa. Įkvėpti tokio oro kasdien dūstantiems troškiose patalpose – vienas malonumas. Išėjus pasivaikščioti paupiu ar paežere atsigaus ir širdis, ir siela. Rasi, dar ir išsimaudyti išdrįsime…

Živilė Semaškienė

“Moters savaitgalis”

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...