2013 Lapkričio 20

Žemaitijoje ir pajūryje – sparti „Tele2” tinklo plėtra

veidas.lt

Rudenį telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ įrengė ir atnaujino dvylika 2G bei 3G bazinių ryšio stočių Žemaitijoje ir pajūryje.

Naujos ryšio stotys rugsėjo-spalio mėnesiais buvo įrengtos šešiuose miestuose ir miesteliuose: Vadagiuose, Ubiškėje, Veliuonoje, Notėnuose, Pašilėje ir Kurmaičiuose. Per tą patį laikotarpį ryšio stotys atnaujintos Sudmantuose, Vėžaičiuose, Palangoje ir Klaipėdoje.

„Tele2“ 2G ryšio tinklas yra didžiausias Lietuvoje, o toliau plečiamas 3G tinklas – antras pagal dydį. Įrengdami naujas ir atnaujindami senas bazines stotis, didiname jų aprėptį ir geriname ryšio kokybę. Tai reiškia, kad Žemaitijoje ir pajūrio regionuose ryšys bus geresnis“, – sakė Valerijus Kovzanas, „Tele2“ technikos direktorius.

Pasak jo, naujos bazinės stotys kartu yra taupesnės ir atitinka ateities technologijų plėtros poreikius, todėl tinklo modernizavimas leis „Tele2” kokybiškas ryšio paslaugas ir toliau teikti už mažą kainą.

Modernizuodama ryšio tinklą, „Tele2” atnaujina bazines stotis ir kituose Lietuvos regionuose. Šiuo metu jau atnaujinta 70 proc. bendrovės 2G tinklo ir 85 proc. 3G tinklo.

Šiemet iš viso į naujų stočių statybą ir įrangos atnaujinimą „Tele2“ investavo 26,4 mln. litų.

Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis, „Tele2“ 2G tinklas yra didžiausias ir apima 98,7 proc. Lietuvos. „Tele2“ 3G ryšio tinklas apima 69,9 proc. Lietuvos teritorijos ir yra antras pagal dydį.

Bendrovės „RAIT“ 2013 m. rugsėjo mėn. atliktos apklausos duomenimis, „Tele2“ yra populiariausias ir labiausiai rekomenduojamas operatorius Lietuvoje. Beveik pusė apklausos dalyvių teigė, kad naudojasi „Tele2“ paslaugomis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...