2011 Liepos 15

VU TVM magistrantūros studijos – ir kituose šalies miestuose

veidas.lt

Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykla plečia studijų galimybes ne tik Vilniuje, kur ir yra įsikūrusi, bet ir kituose šalies miestuose – nuo naujųjų mokslo metų Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose pradedamos vykdyti magistrantūros studijos.

 

Lietuvoje gausu žmonių, trokštančių kokybiškų studijų, nes pastarosios garantuoja karjeros perspektyvas. Anot specialistų, kokybiškų studijų daugiausia gali pasiūlyti šalies sostinė, tačiau dėl vienokių ar kitokių aplinkybių ne visi gali sau leisti joje gyventi ir mokytis. Daugeliui pakankamai sudėtinga Vilniuje studijuoti antrosios pakopos studijas, nors šios ir reikalingos kvalifikacijai pakelti. Sudėtinga studijuoti dėl to, kad beveik visi magistrantai – paprastai visą darbo dieną dirbantys žmonės ir fiziškai nepajėgtų kasdien važinėti į paskaitas.

 

„Vilniaus universiteto Tarptautinio verslo mokykla – tai dinamiška, moderni, atvira naujovėms mokymo įstaiga. Buvome ir esame su tais, kurie inicijuoja pažangą, tad nusprendėme visiems siekiantiems kokybiško aukštojo išsilavinimo suteikti galimybę tai padaryti kur kas patogesniu būdu – savame mieste, – tvirtino VU TVM direktorius Julius Niedvaras. – Tikime, kad mūsų mokyklos siūlomos magistrantūros studijos daugeliui tų, kurie savo ateitį sieja su verslu, taps neišsemiamu konkrečių praktinių ir teorinių žinių šaltiniu.“

Nuo rudens VU TVM Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose pradės vykdyti tarptautinio marketingo ir prekybos programą. Būsimuosius verslo lyderius ugdys stiprus dėstytojų kolektyvas – profesoriai, docentai, garsūs praktikai iš visos Lietuvos bei užsienio. Jie paskaitas skaitys savaitgaliais. Visi studentai bent vieną semestrą turės galimybę praleisti užsienyje studijuodami pagal mainų programą.

Pasak J.Niedvaro, studijų VU TVM siekia veiklūs, kūrybingi, smalsūs, stiprią vidinę motyvaciją turintys, didelių tikslų sau ir aplinkiniams keliantys, nebijantys imtis iniciatyvos, kitaip tariant, ieškoti sprendimų bei nesuklysti, žmonės. „Tokių žmonių yra visoje Lietuvoje. Tikimės, kad jie prisijungs prie mūsų mokyklos bendruomenės“, – teigė J.Niedvaras.

 

Nuo pat įkūrimo VU TVM siekė, kad studentai įgytų ne tik teorinių, bet ir kuo daugiau praktinių žinių, todėl stengėsi būti kuo arčiau verslo, skatino dialogą tarp akademinės ir verslo bendruomenės. Šiandien į šį dialogą vis aktyviau įsitraukia ir valdžios atstovai, politikai, žiniasklaida, įvairios visuomeninės organizacijos. Pagrindinis šio dialogo tikslas – skatinti mokslo, verslo, valdžios ir nevyriausybinių institucijų partnerystę, kad būtų užtikrinta darni Lietuvos ūkio plėtra, didinamas konkurencingumas. Daugybė VU TVM absolventų šiandien yra pripažinti Lietuvos verslo lyderiai, sėkmingai dirbantys tiek Lietuvos, tiek tarptautinėse kompanijose užsienio šalyse.

 

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...