2013 Spalio 17

Vilniuje „Hewlett-Packard“ pristatys revoliucinę IT infrastruktūros valdymo platformą „HP One View“

veidas.lt


Pasaulinė informacinių technologijų (IT) lyderė „Hewlett-Packard“ (HP) kartu su „Intel“ spalį Vilniuje vyksiančioje konferencijoje pristatys naujausius IT sprendimus verslui ir organizacijomis.

Viena svarbiausių naujienų – pirmoji industrijoje IT infrastruktūros valdymo platforma „HP One View“, kuri leidžia visus IT procesus valdyti itin paprastai, tarsi tai būtų privatiems vartotojams sukurta programinė įranga. „HP One View“ leidžia įmonėms sumažinti IT valdymo sąnaudas ir išvengti klaidų, kurios lemia IT prastovas.

„Pastebime, kad organizacijos susiduria su IT sistemų valdymo iššūkiais – dažnai įmonių IT sistemos yra tiesiog pasenusios ir neatitinka šiuolaikinio verslo poreikių. Renginio Vilniuje metu verslo atstovai galės iš arčiau susipažinti su  „HP One View“ platforma, kuri ypač palengvina IT infrastruktūros valdymą“, – pažymėjo Juho Jaakola, HP platformos architektas.

Pasak HP specialisto, ši nauja HP sprendimų karta, skirta IT infrastruktūros valdymui suteikia administratoriams įrankius tiek infrastruktūros priežiūrai ir palaikymui, tiek konfigūravimui. Vienas įrankis užtikrina, kad organizacijos fizinės IT infrastuktūros valdymas būtų paprastas ir efektyvus. „HP One View“ yra sukurtas „HP BladeSystem” ir HP ProLiant Generation 8 (Gen8) ir HP ProLiant Generation 7 serveriams.

IT infrastruktūra kaip paslauga

HP įmonėms ir organizacijoms Lietuvoje siūlo lankstų sprendimą – galimybę naudotis IT infrastruktūra kaip paslauga (angl. Infrastructure as a service – IaaS).

Šią bendrą koncepciją HP papildo išplėstinėmis finansavimo bei technologijų aptarnavimo paslaugomis ir pateikia rinkai kaip „HP Flexible Capacity Service“ (FCS) paslaugą. Užuot investavusi į savą IT įrangą, HP siūlo įmonėms mėnesinį mokestį už IT infrastruktūrą, kuri yra patalpinta kliento duomenų centre.

Šie metodai  ypač patrauklūs „debesų“ paslaugų tiekėjams, susiduriantiems su IT investicijų planavimo problemomis dėl  greitai kintančių klientų poreikių.

Tinklo sprendimai

Be to,  Vilniuje HP pristatys tinklinės įrangos sprendimą – HP Data Protector 8, kuris leidžia organizacijoms padidinti duomenų saugojimo efektyvumą, automatiškai apsaugoti virtualią aplinką ir iš karto atkurti duomenis, taip užtikrinant sklandų verslo proceso tęstinumą.

Techninės įrangos gamintojas „Intel“ renginyje pristatys naująją
Intel® Xeon® procesoriaus E5-2600 v2 produktų kartą. Nauji „Intel“ sprendimai skirti padidinti serverių, IT infrastruktūros bei duomenų bazių našumą bei neleis didinti išlaidų bei energijos sunaudojimo.

HP ir „Intel“ naujienų pristatymas Vilniuje vyks spalio 17 dieną nuo 8.30 val. viešbučio „Radisson Blu Lietuva“ Konferencijų centre.
AA

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...