2012 Rugsėjo 18

Vilniaus centre – pirmas „Gedimino Dvaras” lietuviškos virtuvės restoranas

veidas.lt

Džiugi žinia tiems, kuriems rūpi jauki valgymo kultūra – nuostabi virtuvė prieinamomis kainomis, puikus geranoriškas aptarnavimas – ir visa tai miesto centre.

Labai malonu, kad sostinės Gedimino prospekte 26, rugsėjo 18 d. duris atvers „Gedimino dvaras“, pirmas toks lietuvių nacionalinės virtuvės restoranas Lietuvoje. Iškart paaiškinu: kitose “lietuviško” maisto įstaigose dažnai  Jus gali pavaišinti produktais ir patiekalais iš tolimo nelietuviško “maitinimosi periodo”, bet čia visą savo grožį parodys ir džiaugsmo suteiks senovinė lietuvių kulinarija. Tai pajus visi, aplankę šią unikalią ir nuostabią vietą! Kiekvieną dieną, nuo ryto iki vakaro, Jus lepins skanėstais, kuriuos užaugino lietuvių žemė ir išpuoselėjo turtingas lietuviškas kulinarinis paveldas.

Netgi tokie įprasti patiekalai kaip cepelinai, šiame restorane bus gaminami taip skaniai, kad klientai “praris liežuvį”! Produktus tieks patikimi ūkininkai, valgių ir gėrimų šviežumas ir skonis prilygs pasauliniams standartams! Ir visa tai – už prieinamas kainas.

Restoranas „Gedimino dvaras“ – atradimas tiems, kurie sutinka svečius ir draugus iš užsienio, ir nori juos ne šiaip pavaišinti autentiškais lietuviškais patiekalais, bet ir suteikti nepakartojamą malonumą – draugai ir artimieji bus laimingi, o verslo partneriai pasirašys bet kokią sutartį papietavę ar pavakarieniavę šiame restorane!

Jau dabar šiuo adresu (Gedimino pr. 26, Vilnius) galite apsilankyti puikiame alaus bare, o naujai įsteigtas restoranas pavers šią vietą sostinės kultūros laisvalaikio centru.

Gal Jus nustebins žinia, kad restoraną atidaro Lietuvą ir jos kultūrą įsimylėję pas mus jau žinomi Maskvos verslininkai Igoris ir Veronika Bezuglovai. Prieš metus ši pora atidarė tikrą lietuviško maisto restoraną Maskvos centre, jį labai pamėgo maskviečiai ir sostinės svečiai. Būtent šie žmonės, gimę ir užaugę Rusijoje, kažkada susipažinę ir pamilę vienas kitą žinomame Rusijos TV – šou „Paskutinis herojus“ (Veronika tapo nugalėtoja, o Igoris prizininku) susiejo savo gyvenimą su Lietuva ir negailėdami lėšų, fantazijos ir meilės darbuojasi jos labui.

Tuo Jūs įsitikinsite patys, kai aplankysite restoraną „Gedimino dvaras“, Gedimino pr. 26, Vilnius.

Būkite laimingi ir…Gero apetito!
Iki susitikimų „Gedimino dvare“!

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...