2013 Sausio 09

Vilniaus „Siemens“ arena metus užbaigė rekordu

veidas.lt

Vilniaus „Siemens“ arenai 2012-ieji metai buvo rekordiniai. Sostinės arenoje praėjusiais metais įvyko 129 renginiai, o tai yra beveik trečdaliu daugiau nei 2011 metais, kuomet buvo surengta 100 renginių, ir daugiausiai renginių per metus nuo pat arenos atidarymo 2004 metais.

„Iki praeitų metų arenoje kasmet surengdavome vidutiniškai apie 100 renginių, tad 2012-aisiais šį rodiklį ženkliai pagerinome. Pagrindine stipriai išaugusių renginių skaičiaus priežastimi galime įvardinti mūsų arenoje vasarą vykusius Europos jaunučių (U-16) ir Europos jaunių vaikinų (U-18) krepšinio čempionatus“, – sako Vilniaus „Siemens“ arenos generalinis direktorius Dainius Visackas.

Atmetus liepą ir rugpjūtį (III metų ketvirtį) arenoje vykusias minėtų krepšinio čempionatų rungtynes, renginių gausumu, kaip įprasta, išsiskiria IV-asis metų ketvirtis, į kurį patenka ir šventinis laikotarpis. Praėjusių metų paskutinįjį ketvirtį arenoje surengti 37 renginiai.

Pasak D. Visacko, tiek augantis bendras renginių skaičius, tiek paskutiniojo ketvirčio renginių gausa rodo, jog renginių rinkoje pasiūla sparčiai didėja. Tiesa, nors renginių skaičius didėja, ne visiems jų pavyksta surinkti pilnas sales.

„Kaip ir ankstesniais metais, žmonės ieško ir renkasi aukščiausio lygio renginius, tačiau šiemet pastebėjome, jog vien „etiketės“, kad renginys yra aukšto lygio nebepakanka. Publika nori naujų renginių, naujų formų, naujų vaizdų. Tiesa, tokios legendos, kaip pasaulinė žvaigždė Bryanas Adamsas ar lietuvių kultinė grupė „Sel“, vis dar surenka pilnas sales, populiarėja ir didelio dėmesio sulaukia didieji šventiniai renginiai“, – tendencijas apžvelgia D. Visackas.

Tarp populiariausių praėjusių metų renginių patenka svarbiausios arenoje vykusios krepšinio varžybos (LKL turnyro rungtynės tarp Vilniaus „Lietuvos ryto“ ir Kauno „Žalgirio“, Eurolygos, VTB ir „Eurocup“ turnyrų rungtynės); visai šeimai skirti „Disney on Ice“ pasirodymai ant ledo „Princesės ir herojai“; Bryano Adamso koncertas, Lietuvos moksleivių dainų šventė – šokių diena „Laiko vaikai“; „Vilniaus sporto mugė 2012“; Mokytojų dienai skirtas renginys G. Puccini opera „Bohema“; Juozo Statkevičiaus kolekcijos „Pavasaris – Vasara 2013“ pristatymas; grupės „Sel“ koncertas; Manto ir Kauno miesto simfoninio orkestro koncertas „Queen show“; miuziklas „Muzikos garsai“.

2012-aisiais metais arenoje iš viso apsilankė 341 tūkst. žiūrovų. Įsimintini praėję metai didžiausiai sostinės arenai buvo ir tuo, jog joje apsilankė 3 milijoninis lankytojas.

Be to, plečiasi arenoje vykstančių renginių spektras. Pirmą kartą arenos istorijoje praėjusiais metais čia surengti mados šou – Juozo Statkevičiaus ir Roberto Kalinkino kolekcijų pristatymai; išskirtinė SNAP konferencija – judesio fotografija.

D. Visacko teigimu, sėkmingi turėtų būti ir 2013-ieji, kuriems prognozuojama 2012 metų renginių įvairovė ir dar aukštesnė kokybė.

„Jau dabar mūsų arenoje suplanuotas ne vienas aukščiausio lygio renginys, o metai dar tik prasideda. Sausio pabaigoje viešės populiariausio visai šeimai skirto ledo šou „Disney on Ice“ trupė, balandžio viduryje į areną kvies garsiausias ir prestižiškiausias pasaulyje šou kūrėjas – nepakeičiamasis „Cirque du Soleil“, o pačioje vasaros pradžioje lankysis viena ryškiausių šiandienos žvaigždžių Lana Del Rey. Be to, tikimės, jog pavasarį arenoje vyks LKL finalai, kur „Lietuvos rytas“ mes dar vieną iššūkį Kauno „Žalgiriui“, taip pat su Lietuvos krepšinio federacija derimės, kad nacionalinės vyrų krepšinio rinktinės draugiškos varžybos prieš jiems išvykstant į Europos krepšinio čempionatą vyktų „Siemens“ arenoje. Taip pat tariamasi dėl keleto įspūdingų, didelių pramoginių renginių, kurie turėtų įvykti mūsų arenoje antroje metų pusėje. Tad įspūdžių Vilniaus „Siemens“ arenos žiūrovams tikrai netrūks“, – tikina arenos vadovas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...