2010 Rugpjūčio 25

Formulė-1

Vengrijoje pasikeitė sezono lyderiai

veidas.lt

"Veido" archyvas

“Red Bull” ekipa tapo sezono lydere

Etapo Vengrijoje kvalifikacijoje “Red Bull” lenktynininkai greičiu labai stipriai lenkė visus varžovus. Deja, per lenktynes šio pranašumo paversti dviguba pergale jie nesugebėjo. Vis dėlto net ir klaidos nesutrukdė “buliams” išsiveržti į absoliučius lyderius.

Atrodo, kad šiemet “Red Bull” ekipa tyčia suteikia varžovams galimybę laimėti. Ar bent pirmauti. Ar bent jaustis neatsiliekančiais nuo lyderių. Tačiau kol kas “buliai” problemų prisidaro tik patys sau.

Žioplumas – irgi klaida

Statistika byloja tikrai ne Sebastiano Vettelio naudai – ir Vengrijos etapo kvalifikacijoje jis buvo greičiausias, tačiau… Šį sezoną jis septynis kartus pradėjo lenktynes iš pirmos vietos, o nugalėjo tik vieną sykį. “Pramiegojau pakartotinį startą, nepastebėjau, kad saugos automobilis jau pasitraukė ir lenktynės atnaujinamos,” – po finišo sakė vokietis. Nubaustas priverstinio važiavimo per techninio aptarnavimo zoną bauda, jis prarado turėtą lyderio poziciją ir gali džiaugtis tuo, kad sugebėjo užkopti ant trečio garbės pakylos laiptelio. O etapą laimėjo jo komandos draugas Markas Webberis. Beje, ši pergalė jam leido tapti sezono lyderiu. Antras Hungaroringe finišavo Fernando Alonso (“Ferrari”).

Atomazgos dar nematyti

Po šio etapo pasikeitė čempionato lyderiai. Dėl pavarų dėžės gedimo lenktynių Vengrijoje nebaigė iki šiol pirmavęs Lewisas Hamiltonas ir aukščiausią poziciją vairuotojų įskaitoje užleido M.Weberiui. Kartu “McLaren” komanda buvo priversta atsisveikinti ir su lyderės pozicija Konstruktorių taurės įskaitoje. Vis dėlto šis pasikeitimas tik į naudą – intriga stiprėja. Gal atsigaus ir “Renault” ekipa, kurios lenktynininkas Vitalijus Petrovas Vengrijoje finišavo penktas – tai aukščiausia jo iškovota vieta. Gal ir “Ferrari” įrodys, kad su lyderiais jie dabar gali kovoti. Gal ir “Mercedes” dar kažkuo nustebins, nors garsiai kalbama, kad ekipa visą dėmesį skiria jau būsimojo čempionato varžyboms.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...