2011 Gegužės 13

Vaikų atostogoms – daugiau stovyklų

veidas.lt

"Veido" archyvas

Šiemet Lietuvoje didesnis vasaros stovyklų vaikams pasirinkimas, bet kai kurios stovyklos bus brangesnės nei pernai.
Jūsų atžalai patinka šokti, dainuoti, sportuoti? Norite, kad vaikai ne tik pailsėtų, bet ir sustiprintų anglų kalbos žinias, įgytų psichologijos, lyderystės įgūdžių? O gal, kad išmoktų išgyventi gamtoje ir kariškos drausmės?

Visa tai siūlo vaikų vasaros stovyklos, kurių temų įvairovė šiemet dar labiau padidėjo. Stovyklų organizatoriai sudarinėdami programas verčiasi per galvą, kad sudomintų vaikus, ir jiems tai neblogai sekasi: įprastais žaidimais ir tiesiog poilsiu gamtoje vaikų patraukti nebepavyksta, todėl išpopuliarėjo teminės – šokių, dainavimo ir susitikimų su muzikos žvaigždėmis, indėniško gyvenimo būdo, sukarintos ar edukacinės stovyklos, kuriose poilsis ir pramogos derinamos su tam tikrų įgūdžių – užsienio kalbos, bendravimo, lyderystės ir pan. – lavinimu.

“Šiemet smarkiai padaugėjo stovyklų, kuriose bendraujama anglų kalba, nes pernai buvo pastebėtas didelis jų poreikis”, – atkreipia dėmesį agentūros “Zigzag travel”, parduodančios stovyklų kelialapius, pardavimų vadovė Lina Juzakėnienė.

Pasak jos, šiemet padidėjo ne tik pati stovyklų pasiūla, bet ir susidomėjimas jomis didesnis nei pernai, kai dar pasitaikydavo atšaukti kai kurių stovyklų vieną kitą pamainą, nes nesusirinkdavo pakankamai vaikų. Pirmosios stovyklos išparduotos dar metų pradžioje. Dauguma stovyklų organizuojama liepos mėnesį.

“Vien Vilniuje per dieną registruojame 10–15 vaikų į įvairias stovyklas”, – sakė L.Juzakėnienė.

Išankstinį kelialapių pardavimą labai paskatina nuolaidos – dabar pirkti pigiau nei vasarai prasidėjus, tiesa, pasitaiko ir paskutinės minutės pasiūlymų dar mažesnėmis kainomis. “Zigzag.lt” duomenimis, Lietuvoje vasaros stovyklos septynių dienų kelialapio kaina svyruoja nuo 350 Lt iki 790 Lt.

Tiesa, kai kurios stovyklos šią vasarą bus apie 10 proc. brangesnės – pakilus įvairių paslaugų kainoms, pabrango ir stovyklos.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...