2011 Lapkričio 06

V.Šlekaitis grąžinamas į Lietuvos darbo biržos direktoriaus pareigas

veidas.lt

Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo (LVAT) nutartis yra vykdoma – Vidas Šlekaitis grąžinamas į Lietuvos darbo biržos (LDB) direktoriaus pareigas, informuoja Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Tuo metu dabartinis LDB vadovas Mindaugas Petras Balašaitis iš einamų pareigų yra atleidžiamas. 

Su juo esą yra aptartos kelios galimybės toliau dirbti socialinės apsaugos sistemoje. Jis pats DELFI tvirtino kol kas nežinąs, kokias pareigas toliau sutiks eiti.

Pasak SADM Ryšių su visuomene skyriaus vedėjos Linos Bušinskaitės, sulaukus LVAT sprendimo, kuris buvo paskelbtas praėjusį penktadienį, kad nebus atnaujinamas procesas, ministerija susisiekė su V. Šlekaičiu. SADM tvirtinimu, po tris darbo dienas trukusių derybų ir pozicijų derinimo rastas abiem šalims priimtinas susitarimas.

SADM primena, kad ministerija buvo kreipusis į LVAT prašydama atnaujinti procesą V. Šlekaičio byloje ir kartu paprašiusi atidėti LVAT nutarties vykdymą. SADM teigimu, ministerija pasinaudojo visomis galimybėmis, kurias numato šiuo metu galiojantys įstatymai.

“SADM pozicija šiuo klausimu yra vienareikšmiška – teismų sprendimai turi būti vykdomi. Juos privalu vykdyti net jei su jais nesutinkama, žinoma, prieš tai išnaudojus visas galimybes teisingumui užtikrinti. SADM pasinaudojo visomis galimybėmis, kurias numato šiuo metu galiojantys įstatymai”, – pabrėžia L. Bušinskaitė.

Daugiau informacijos ministerija žada suteikti kitą savaitę.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Drulia Drulia rašo:

    Vadinasi, eilinis darbo brokas. O kur tokių oluchų atsakomybė?Vienas teismas nuteisia, kitas atstato? Kuris vykdo įstatymus? Neaišku.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...