2010 Balandžio 13

Lenkija

Tyrimas baigtas, pasibučiuokime?

veidas.lt

Istoriniu skelbiamas D.Tusko ir V.Putino apsikabinimas Smolenske

Stebint įvykius Varšuvoje ir Maskvoje vis labiau apima negeras jausmas, kad antrosios Katynės katastrofos tyrimas bendru aukštųjų politikų sutarimu jau baigtas, nors aviacijos ekspertai tikrąjį tyrimą vos pradeda (priminsiu, kad Anne Applebaum yra ne tik įtakinga JAV publicistė, bet ir Lenkijos užsienio reikalų ministro Radoslawo Sikorskio žmona).

Nors visi politikai yra žmonės, bet į viršūnes prasimuša tik tie, kuriems Raison D’etat yra svarbiau visų žmogiškųjų jausmų. Tai – taisyklė.

Jeigu šaltai, ciniškai ir bešališkai pažvelgsime į prezidento Lecho Kaczynskio ir jį lydėjusio dešiniųjų politinio elito žūties pasekmes, savo siaubui turėsime suvokti, kad tiek Rusijos, tiek didžioji išlikusio Lenkijos politinio elito dalis labiausiai sutinteresuota, jog kaltais už katastrofą liktų rūkas, pilotas ir, gal būt, jį leistis raginęs keleivis Nr.1. Toks katastrofos priežasčių tyrimo rezultatas galėtų tapti pretekstu jau skelbiamam istoriniam Rusijos ir Lenkijos suartėjimui, tuo tarpu bet koks kitas rezultatas dabartinę abiejų valstybių priešpriešą tik padidintų. O suartėjimo nori abi pusės.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (3)

 1. gintas gintas rašo:

  Tamstos mintyse racijos yra.

 2. Pedofilija Pedofilija rašo:

  Nusivyliau tavim, Audriau. Tikejau kad tu protingas zmogus, bet po tavo interviu ziniu radijo eteryje vakar mano nuomone kardinaliai pasikeite ir tavo straipsniu niekada daugiau neskaitysiu ir kitiems patarsiu to nedaryti. Buvo idomu, nes tokiu PAISTALU nedaznai tenka girdeti. Niekur neegzistuoja pedofilu tinklas ?! – Kai kam smegenys cia nepakeiciamai suminkstejo…

 3. ... ... rašo:

  Pasibučiuokime? Su bačiuliu? Nė už ką.
  Bjauru skaityti.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...