2014 Kovo 13

TNS LT: Lietuvoje bus atnaujinama TV auditorijos matavimo sistema

veidas.lt


Netrukus Lietuvos TV metrų sistemoje bus įdiegtos pažangiausios televizijos auditorijos matavimo technologijos bei duomenų apdorojimo įranga, kurios atitiks tiek dabartinius, tiek ateities TV rinkos poreikius. Didžiausios šalyje rinkos ir žiniasklaidos tyrimų bendrovės TNS LT investicijos į šį atnaujinimą Lietuvoje sieks daugiau nei 0,7 mln. litų. TNS LT yra vienintelė bendrovė Lietuvoje, kuri atlieka TV auditorijos matavimo tyrimą.

„Įdiegti patobulinimai TV metrų sistemoje leis dar tiksliau matuoti TV auditoriją. Įgyvendinus numatytus pokyčius, bus  įdiegti naujos kartos TV metrai bei duomenų apdorojimo sistemos, kurios leis vertinti kokia TV kanalo auditorijos dalis konkrečią laidą žiūrėjo gyvai ir kokia žiūrovų dalis tą laidą peržiūrėjo vėliau, jau įrašytą. Diegiami pakeitimai taip pat leis nuolat tobulinti TV metrų sistemą, kad ji atitiktų ne tik dabartinius, bet ir ateities transliuotojų, media planavimo agentūrų ir reklamos užsakovų poreikius“, – teigia Gytis Juodpusis, TNS LT direktorius.

TV auditorijos matavimo sistemos atnaujinimas Lietuvoje vyks ketverius metus. Jo metu dabartiniai TV metrai bus laipsniškai keičiami pažangiausios – AudioMatching TV auditorijos matavimo technologijos pagrindu veikiančiais prietaisais. Taip pat bus atnaujinta ir TV auditorijos duomenų apdorojimui naudojama programinė įranga. Kompleksinis kasdienių duomenų apdorojimas bei tyrimo dalyvių duomenų bazės valdymas bus atliekamas naudojant tarptautiniu mastu pripažintą programinę įrangą Comtel, kuri šiuo metu yra naudojama 25 pasaulio šalyse ir užtikrina sistemų atitikimą aukščiausiems pasauliniams kokybės standartams.

Minėti TV auditorijos matavimo sistemos atnaujinimai taip pat vyks ir kitose Baltijos šalyse.

Didžiausia Lietuvoje rinkos ir žiniasklaidos tyrimų bendrovė TNS LT priklauso tarptautinei kompanijai TNS. TNS turi sukaupusi daugiau nei 60 metų patirtį rinkos tyrimų ir įžvalgų srityje. Jos atstovybės įsikūrusios daugiau nei 80-yje pasaulio šalių – Europoje, Pietų ir Šiaurės Amerikoje, Azijoje ir Ramiojo vandenyno regione, Afrikoje ir Viduriniuose Rytuose. Kompanija TNS priklauso vienai didžiausių pasaulyje įžvalgų, informacijos ir konsultacijų grupių „Kantar“.

„Kantar“ vienydama 13 specializuotų kompanijų sugebėjimus ir patirtį, teikia išskirtines ir pokyčiams įkvepiančias įžvalgas tarptautinei verslo bendruomenei ir būti šios srities lyderiu. Grupė veikia 100 šalių ir jungia beveik 29 tūkst. tyrimų ir konsultacijų specialistų. Grupės paslaugomis naudojasi daugiau nei pusė kompanijų, patenkančių į „Fortune“ 500 didžiausių sąrašą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...