2010 Rugpjūčio 10

TELEVIZIJA

Televizijos surems ragus šokių aikštelėje

veidas.lt

Dvi populiariausios Lietuvos televizijos naująjį sezoną meta iššūkį viena kitai – savo brangiausius, tiesiogiai transliuojamus šokių projektus tiek TV3, tiek LNK rodys tuo pačiu metu šeštadienio vakarą. Naująjį savo sezoną TV3 pradės rugpjūčio 30 d., tačiau aukščiausių reitingų sulaukusių savo praėjusio sezono laidų “Šok su manimi” ir “Lietuvos talentai” startą paskelbs savaite anksčiau, rugpjūčio 21 ir 22 d. – tuo metu, kai savo naująją programą pristatinės ir konkurentė LNK.

Nepaisant 2009 m. dramatiškai sumenkusių reklamos įplaukų ir iki trijų kartų sumažėjusio pelno, komercinių televizijų naujieji tinkleliai atrodo gana ambicingai. Vadinamuoju “prime time”, geriausiu laiku, abi televizijos užsimojusios rodyti tik savo autorines laidas arba naujas lietuviškų serialų serijas.

Tuo tarpu toli atsilikusios nuo dviejų pirmaujančių kanalų Lietuvos ir Baltijos televizijos kovai dėl žiūrovų nekyla dar ir šį sezoną. Lietuvos televizija sezoną pradės tik rugsėjo 13 d., tokią pat datą yra suplanavusi ir BTV. Jos nė neslepia, kad nėra prasmės pradėti naujojo sezono ir mėginti atkreipti žiūrovų dėmesio tol, kol nesibaigs pasaulio krepšinio čempionatas, kurio rungtynes iki rugsėjo 12 d. rodys TV3.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...