2012 Lapkričio 15

Šv. Kotrynos bažnyčios skultpūros trumpam atgims šokiui

veidas.lt


Lapkričio 25 d., 19 valandą, Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje, „Gyčio Ivanausko teatras“ pristatys žiūrovų ypač pamėgtą spektaklį „Atgyjantys kūnai“.
Viename gražiausių sostinės vėlyvojo baroko paminklų, „Gyčio Ivanausko teatro” aktoriai ir vėl pažadins Šv. Kotrynos bažnyčios skulptūras romantiškam pasakojimui apie meilę. Puošnaus dekoro apsuptyje, netikėtai pasigirdus elegantiškai ir melodingai Michael Galasso muzikai, viena po kitos altoriuje agtgyjančios skulptūros pasakos apie amžiną meilės paiešką ir jos laukimą, susitikimą ir išsiskyrimą su ja. Šis spalvų, garsų ir plastikos reginys žiūrovus pakeri originalia choreografija, ir aišku, žaižaruojančiomis humoro kibirkštėlėmis.
„Esame be galo laimingi turėdami galimybę spektaklį kaskart naujai kurti vienoje gražiausių sostinės scenų. Šis jausmigas šokio spektaklis, tobulai įsikomponuoja į barokinę pastato erdvę, suteikdamas mūsų pasokojamai istorijai dar daugiau spalvų ir jausmingumo. „Atgyjantys kūnai“ yra vienas linksmiausių mūsų teatro spektaklių“, – sako choreografas Gytis Ivanauskas.
Spektaklis „Atgyjantys kūnai“. lapkričio 25 d., 19 valandą, Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje. Bilietus platina TIKETA.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...