2013 Spalio 29

Susitikimai su Zygmuntu Baumanu

veidas.lt


Šią savaitę Lietuvoje viešės profesorius Zygmuntas Baumanas, vienas iškiliausių pasaulio socialinių mąstytojų ir postmodernybės teoretikų. Antradienį 17.30 val. Vilniaus universiteto Teatro salėje anglų kalba (su vertimu į lietuvių k.) jis skaitys paskaitą „Gyvenimas tarp dviejų pasaulių – ar jie suderinami? Ir iki kokios ribos?“ O trečiadienį 14 val. Kauno Vytauto Didžiojo universiteto Didžiojoje salėje rengiama diskusija-akademinis performansas anglų kalba “Kaip gimsta nejautra visuotinio (ne)saugumo laikais“.
Z.Baumanas 1925 m. gimė Poznanėje, studijavo Varšuvos universitete, vėliau dėstytojavo Varšuvoje, Tel Avive ir Haifoje. Nuo 1971 m. persikėlė į Lidso universitetą Anglijoje, ten įkūrė Sociologijos katedrą ir jai daug metų vadovavo. Lietuvių kalba išleistos profesoriaus knygos: „Globalizacija: pasekmės žmogui“, „Likvidi meilė – apie žmonių ryšių trapumą“, „Vartojamas

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...