2012 Gegužės 26

Su raliu prasideda vasara

veidas.lt

Gegužės 26-ąją, šalies ir užsienio automobilių sporto meistrai tradiciniu raliu „Vilnius 2012“, kuris kartu yra ir Lietuvos automobilių ralio čempionato bei LASF taurės automobilių ralio varžybų etapai, pradeda  vasaros sezoną. Sportininkai varžysis dėl tradicinio prizo – Vilniaus mero taurės.

Kova dėl pagrindinio prizo prasidės šeštadienį 8.00 ,Daugirdiškės“ (Elektrėnų savivaldybė). Ralio finišas – jau tradicinėje „Vilniaus“ ralių finišo vietoje – šalia sostinės Savivaldybės (Konstitucijos pr. 3,Vilnius) apie 17.30 val.

Čia ralio bendrosios įskaitos nugalėtojams bus įteiktas ir pagrindinis šių lenktynių trofėjus – Vilniaus mero taurė, bus apdovanoti ir antrieji-tretieji bendrosios įskaitos prizininkai, o visų kitų klasių nugalėtojai ir prizininkai bus pagerbti 18.45 val. Savivaldybės Tarybos posėdžių salėje (2 a.) Nugalėtojus sveikins ir prizą įteiks Vilniaus miesto vadovai.

Ralyje „Vilnius 2011“ dalyvaus visi be išimties pajėgiausieji Lietuvos automobilių ralio meistrai. Prie starto linijos išsirikiuos apie pusšimtis sportininkų iš Lietuvos, Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos bei  besivaržantys LASF taurės įskaitoje.

Vienas ralio rengėjų, teisėjų, saugos tarnybų svarbiausių rūpesčių – lenktynių bei jose dalyvaujančių sportininkų ir varžybas stebinčių žiūrovų saugumas.

Organizatoriai įspėja žiūrovus nestovėti išorinėje posūkio dalyje ir šalia automobilių važiavimo trajektorijos, iš kurios automobilis gali slysti įveikęs posūkį ar nusileisdamas nuo tramplino, taip pat nepamiršti, kad trasa uždaroma likus valandai iki pirmojo automobilio starto, todėl į varžybas būtina atvykti anksčiau. Ralio organizatoriai, kviesdami žiūrovus į renginį, primena, jog automobilių sportas – ne tik žavus, užkrečiantis reginys, bet ir pavojingas, ir prašo būti atidiems, prižiūrėti savo vaikus, besąlygiškai paklusti teisėjų ir saugos tarnybų pareigūnų reikalavimams.

Šio ralio batalijas ketinantys stebėti žiūrovai pirmą kartą gaus  vertingą dovaną – detalią filmuotą informaciją apie visus ralio programoje esančius greičio ruožus. Ši informacija paskelbta interneto portale www.teisejai.lt

Pirmasis Vilniaus vardu pavadintas ralis įvyko 1961 m. Šiųmetinis vyks 51-ą kartą.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...