2012 Rugpjūčio 27

Sostinės klube „Soulbox“ – debiutinis „Vulevú“ pasirodymas

veidas.lt

Neles Chomiciutes nuotr.

Rugpjūčio 29 d. Vilniuje klube „Soulbox“ pirmąjį solinį projektą – „Vulevú“ – lietuvių publikai pristatys Eva Michel. Debiutinę prancūziško džiazo ir populiariųjų dainų aranžuočių programą klausytojai išgirs nemokamai. Scenoje vokalistei pritars specialiai suburta žinomų lietuvių muzikos atlikėjų komanda.

„Atlieku populiarų prancūzų atlikėjų kūrinius, keisdama aranžuotes į visiškai kitas, džiazines perspektyvas. Dainos tampa kur kas dinamiškesnės, dvasiškesnes ir priimtinos net prancūziškai nesuprantantiems klausytojams“, – taip savo muziką pristato atlikėja, interpretuojanti jau pamėgtas dainas ir kurianti naujas.

Stipriu ir aistringu vokalu pasižyminti, šiuo metu Lietuvos sostinėje gyvenanti atlikėja pakvies nukeliauti į romantiškąją Prancūziją. Ji atliks savaip interpretuotas Serge Geinsbourgo, Jacqueso Brelo, Edith Piaf dainas. Tad programoje skambės tiek gerbėjų jau pamiltos prancūziškos baladės, tiek nauji dainininkės kūriniai.

E.Michel į Lietuvą atvyko vos prieš metus, tačiau džiazo gerbėjai jau turėjo galimybę su ją susipažinti visą šalį apkeliavusiame projekte „Smėlio džiazas“. Būtent tai ir paskatino dainininkę suburti savo kolektyvą: „Projektas buvo puiki patirtis, tačiau jis nebuvo mano, norėjosi kažko asmeniškesnio, priklausančio tik man“, – priežastis suburti solo projektą vardina Eva.

E.Michel scenoje talkins nauja muzikantų komanda. Tai – gerai žinomas džiazo pianistas Vytis Smolskas (grojęs su Leonu Somovu ir „Jazzu“, „Pieno Lazeriais” ir kt.) bei kontrabosininkas Denisas Murašovas (grojęs su „The Ditties” ir kt.). „Labai daug dirbame tam, kad dainos taptų asmeniškesnės ir jose atrasčiau save“, – teigia „Vulevú“ projekto lyderė. Anot atlikėjos, džiugu, kad pavyko surinkti puikią patyrusių profesionalų komandą.

Užburianti „Vulevú“ programa prasidės jau rugpjūčio 29 d. (trečiadienį), 21 val. Vilniaus klube „Soulbox”.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...